See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa spektrometru masowego do specjacji chemicznej aerozolu z analizatorem czasu przelotu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometru masowego do specjacji chemicznej aerozolu z analizatorem czasu przelotu. 2. Zamawiający informuje, że niniejsze zamówienie obejmuje dostawy realizowane w ramach projektu „ACTRIS – Infrastruktura do badania aerozoli, chmur i gazów śladowych (ACTRIS-PL 2)”. Rozwój krajowej infrastruktury badawczej ACTRIS (Aerosols, Clouds and Trace Gases Research Infrastructure) współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG, działanie 2.4 Badawcza Infrastruktura Nowoczesnej Gospodarki (BINGO) dla projektów znajdujących się na Polskiej Mapie Infrastruktury Badawczej). Numer projektu: FENG.02.04-IP.04-0008/24. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia, podpisania i dołączenia do oferty Załącznika nr 3 do SWZ, pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia z wymaganiami Zamawiającego, uwzględniając przy tym ewentualne Informacje dla Wykonawców. 4. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 726333-2025
Interne Kennung: BZP.272.8.2025.AW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434560 Chemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001