2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej, dostarczanej do obiektów Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w restrukturyzacji w roku 2026 - II
Beschreibung: kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej, dostarczanej do obiektów Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w restrukturyzacji - II .Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1 i 2
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP29/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej, dostarczanej do obiektów Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w restrukturyzacji w roku 2026 - II.Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1 i 2