See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pilot Stimulering Vezelteelten
Beschreibung: *Onder voorbehoud van politieke en bestuurlijke goedkeuring* Nationaal Groenfonds koopt koolstofcertificaten van telers van gewassen, die middels het doorlopen van het 'methodedocument Langdurige koolstofopslag via biobased bouwmaterialen (SNK-biobased-001; d.d. 5 februari 2024) worden gecreëerd. *onder voorbehoud van politieke en bestuurlijke goedkeuring* Het Nationaal Groenfonds heeft € 1.200.000 ter beschikking om ongeveer 13.000 - 16.000 koolstofcertificaten aan te kopen.
Interne Kennung: 202401
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een inschrijver, of een groep van inschrijvers, kan vanaf € 15.000 tot maximaal € 75.000 een inschrijving doen om koolstofcertificaten aan te bieden. De inschrijvingsperiode loopt van 12 november 2024 t/m 5 december 2024. Een prijs-kwaliteits beoordeling wordt toegepast om de leveranciers te selecteren. De gunning wort op 6 januari 2025 bekend gemaakt. De betaling vindt plaats in april-juli 2025 obv tijdige ontvangst van bewijsstukken. De levering van de koolstofcertificaten vindt plaats 2 tot 5 jaar na de gunning.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Miscanthus aanplant 2025
Beschreibung: Miscanthus, aanplant in 2025; levering koolstofcertificaten uiterlijk in 2030 maximaal 50 koolstofcertificaten per hectare, maximale inschrijving € 75.000 per Inschrijving
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Miscanthus reeds aangeplant
Beschreibung: Miscanthus die reeds, eerder dan 2025, is aangeplant; levering koolstofcertificaten uiterlijk in 2027 Maximaal 20 koolstofcertificaten per ha
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Mammoetgras
Beschreibung: Mammoetgras, aanplant in 2025; levering koolstofcertificaten uiterlijk in 2030 Maximaal 60 koolstofcertificaten per ha
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Hennep
Beschreibung: Hennep, inzaai in 2025; levering koolstofcertificaten uiterlijk in 2027 Maximaal 7 koolstofcertificaten per ha
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Stro
Beschreibung: Stro, inzaai en oogst in 2025; levering koolstofcertificaten uiterlijk in 2027 Maximaal 4 koolstofcertificaten per ha
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0007
Titel: Wilgen
Beschreibung: Wilgen, aanplant in 2025; levering koolstofcertificaten uiterlijk in 2030 Maximaal 35 koolstofcertificaten per ha.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Bamboe
Beschreibung: Bamboe, aanplant in 2025; levering koolstofcertificaten uiterlijk in 2030 Maximaal 50 koolstofcertificaten per ha.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Paulownia
Beschreibung: Paulownia, aanplant in 2025; levering koolstofcertificaten uiterlijk in 2030 Maximaal 50 koolstofcertificaten per ha.
Interne Kennung: 9