See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TRANSPORT WODY MINERALNEJ „BUSKOWIANKA ZDRÓJ” NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (II postępowanie)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług transportu zewnętrznego na potrzeby Działu Sprzedaży, tj.: przewozu ładunku wody mineralnej lub/i opakowań zwrotnych Buskowianka Zdrój z magazynów Uzdrowiska Busko Zdrój zlokalizowanych: a) ul. Feliksa Rzewuskiego 1, 28100 BuskoZdrój, b) Wełecz 178, 28100 BuskoZdrój, do miejsca docelowego, znajdującego się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, określonego każdorazowo przez Zamawiającego. Usługa transportu obejmuje rozładunek wody, pobranie opakowań zwrotnych, ich transport i rozładunek z jednej ze wskazanych lokalizacji u Zamawiającego, odbiór od klienta wskazanych przez Zamawiającego przesyłki Zamówienie zostało podzielone na cztery części: 1) Część I zamówienia obejmuje przejazd z załadunkiem o masie całkowitej do 15 ton do klienta oraz zwrotnie z opakowaniami (w szczególności palety, transportery z pustymi butelkami); świadczenie usług transportowych minimum 5 samochodami ciężarowymi z załadunkiem o masie całkowitej do 15 ton, zabudowanymi, przystosowanymi do przewozu ładunku towaru spożywczego; maksymalna wielkość zalecanej dostawy to 18 palet o wadze do 15 ton, minimalna wielkość dostawy to 1 paleta o wadze ok. 800 kg, w przeważającej części tras ładunek przewożony jest na paletach transportowych typu euro na trasie do klienta oraz zwrotnie; wymagania dotyczące pojazdów: obligatoryjnie musi posiadać na wyposażeniu windę oraz elektryczny wózek paletowy o ładowności minimum 1 tony, przewidywana liczba kilometrów w ramach zamówienia to 122 222,00 km; 2) Część II zamówienia obejmuje przejazd z załadunkiem o masie całkowitej do 25 ton do klienta oraz zwrotnie z opakowaniami (w szczególności palety, transportery z pustymi butelkami); świadczenie usług transportowych minimum 3 samochodami ciężarowymi z załładunkiem1 o masie całkowitej do 25 ton , zabudowanymi, przystosowanymi do przewozu ładunku towaru spożywczego; maksymalna wielkość zalecanej dostawy to 30 palety o wadze do 25 ton, minimalna wielkość dostawy to 1 paleta o wadze ok. 800 kg, w przeważającej części tras ładunek przewożony jest na paletach transportowych typu eurona trasie do klienta oraz zwrotnie z opakowaniem (w szczególności palety, transportery z pustymi butelkami); wymagania dotyczące pojazdów: obligatoryjnie musi posiadać elektryczny wózek paletowy o ładowności minimum 1 tona lub wózek widłowy (jeśli brak jest elektrycznego wózka paletowego), przewidywana liczba kilometrów w ramach zamówienia to 87 129,00 km; 3) Część III zamówienia obejmuje przejazd z załadunkiem o masie całkowitej do 15 ton do klienta lub od klienta; świadczenie usług transportowych minimum 5 samochodami ciężarowymi z załadunkiem2 o masie całkowitej do 15 ton, zabudowanymi, przystosowanymi do przewozu ładunku towaru spożywczego; maksymalna wielkość zalecanej dostawy to 18 palet o wadze do 25 ton, minimalna wielkość dostawy to 1 paleta o wadze ok. 800 kg, w przeważającej części tras ładunek przewożony jest na paletach transportowych typu euro na trasie do klienta lub do klienta; wymagania dotyczące pojazdów: obligatoryjnie musi posiadać na wyposażeniu windę oraz elektryczny wózek paletowy o ładowności minimum 1t., przewidywana liczba kilometrów w ramach zamówienia to 125 926,00 km; 4) Część IV zamówienia obejmuje przejazd z załadunkiem2 o masie do 25 ton do klienta lub od klienta z opakowaniem (w szczególności palety, transportery z pustymi butelkami); świadczenie usług transportowych minimum 3 samochodami ciężarowymi z załadunkiem2 o masie całkowitej do 25 ton, zabudowanymi, przystosowanymi do przewozu ładunku towaru spożywczego; maksymalna wielkość zalecanej dostawy to 30 palety o wadze do 25 ton, minimalna wielkość dostawy to 1 paleta o wadze ok. 800 kg, w przeważającej części tras ładunek przewożony jest na paletach transportowych typu euro na trasie do klienta lub od klienta; wymagania dotyczące pojazdów: obligatoryjnie musi posiadać elektryczny wózek paletowy lub wózek widłowy (jeśli brak jest elektrycznego wózka paletowego), przewidywana liczba kilometrów w ramach zamówienia to 83 168,00 km. 3. Asortyment przewożony na zlecenie Zamawiającego to: a) woda mineralna w opakowaniach PET (0,5l, 0,7l 1,5l), b) woda w opakowaniach szklanych wraz z transporterami, c) puste opakowania szklane wraz z transporterami, d) palety euro. 4. Trasy obejmują obszar całego terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Interne Kennung: AZ.291.97.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług transportu zewnętrznego na potrzeby Działu Sprzedaży, tj.: przewozu ładunku wody mineralnej lub/i opakowań zwrotnych Buskowianka Zdrój z magazynów Uzdrowiska Busko Zdrój zlokalizowanych: a) ul. Feliksa Rzewuskiego 1, 28100 BuskoZdrój, b) Wełecz 178, 28100 BuskoZdrój, do miejsca docelowego, znajdującego się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, określonego każdorazowo przez Zamawiającego. Usługa transportu obejmuje rozładunek wody, pobranie opakowań zwrotnych, ich transport i rozładunek z jednej ze wskazanych lokalizacji u Zamawiającego, odbiór od klienta wskazanych przez Zamawiającego przesyłki
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Interne Kennung: Część IV