See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie z podziałem na 4 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie z podziałem na 4 części. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ - Załącznik Nr 4. 3. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy odrębnie dla każdej części zamówienia na którą Wykonawca skład ofertę zgodnie z załączonym drukiem. 4. W okresie realizacji umowy Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania osobami oraz potencjałem technicznym (narzędziami, i urządzeniami technicznymi), w asortymencie i ilościach niezbędnych do prawidłowej i terminowej realizacji zamówienia. 5. Usługi związane z usuwaniem zadrzewienia należy prowadzić pod nadzorem przyrodniczym w szczególności: entomologa, dendrologa, ornitologa, lichenologa w celu przeciwdziałania potencjalnie negatywnemu wpływowi na środowisko. 6. Drewno z wycinki drzew Wykonawca zagospodaruje we własnym zakresie po jego wykupieniu od Zamawiającego – ceny drewna na podstawie Decyzji Nr 1/2024 z dnia 23.08.2022 r. Klasyfikacji drewna dokona uprawniony rzeczoznawca (brakarz) powołany przez Zamawiającego. 7. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (tj. Dz. U. 2023 r., poz. 1336 ze zm.), Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie ochrony gatunkowej zwierząt (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 2380), ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1610 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).
Vorherige Bekanntmachung: 606213-2024
Interne Kennung: ZDW/RDW.K/PN-1/3220/195/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 - Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 1 w Kętrzynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie z podziałem na 4 części - CZĘŚĆ NR 1 Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 1 w Kętrzynie. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ - Załącznik Nr 4. 3. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy odrębnie dla każdej części zamówienia na którą Wykonawca skład ofertę zgodnie z załączonym drukiem. 4. W okresie realizacji umowy Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania osobami oraz potencjałem technicznym (narzędziami, i urządzeniami technicznymi), w asortymencie i ilościach niezbędnych do prawidłowej i terminowej realizacji zamówienia. 5. Usługi związane z usuwaniem zadrzewienia należy prowadzić pod nadzorem przyrodniczym w szczególności: entomologa, dendrologa, ornitologa, lichenologa w celu przeciwdziałania potencjalnie negatywnemu wpływowi na środowisko. 6. Drewno z wycinki drzew Wykonawca zagospodaruje we własnym zakresie po jego wykupieniu od Zamawiającego – ceny drewna na podstawie Decyzji Nr 1/2024 z dnia 23.08.2022 r. Klasyfikacji drewna dokona uprawniony rzeczoznawca (brakarz) powołany przez Zamawiającego. 7. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (tj. Dz. U. 2023 r., poz. 1336 ze zm.), Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie ochrony gatunkowej zwierząt (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 2380), ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1610 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).
Interne Kennung: Część Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 - Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 2 w Sędławkach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie z podziałem na 4 części - CZĘŚĆ NR 2 Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 2 w Sędławkach. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ - Załącznik Nr 4. 3. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy odrębnie dla każdej części zamówienia na którą Wykonawca skład ofertę zgodnie z załączonym drukiem. 4. W okresie realizacji umowy Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania osobami oraz potencjałem technicznym (narzędziami, i urządzeniami technicznymi), w asortymencie i ilościach niezbędnych do prawidłowej i terminowej realizacji zamówienia. 5. Usługi związane z usuwaniem zadrzewienia należy prowadzić pod nadzorem przyrodniczym w szczególności: entomologa, dendrologa, ornitologa, lichenologa w celu przeciwdziałania potencjalnie negatywnemu wpływowi na środowisko. 6. Drewno z wycinki drzew Wykonawca zagospodaruje we własnym zakresie po jego wykupieniu od Zamawiającego – ceny drewna na podstawie Decyzji Nr 1/2024 z dnia 23.08.2022 r. Klasyfikacji drewna dokona uprawniony rzeczoznawca (brakarz) powołany przez Zamawiającego. 7. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (tj. Dz. U. 2023 r., poz. 1336 ze zm.), Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie ochrony gatunkowej zwierząt (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 2380), ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1610 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).
Interne Kennung: Część Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 - Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 3 w Biskupcu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie z podziałem na 4 części - CZĘŚĆ NR 3 Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 3 w Biskupcu. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ - Załącznik Nr 4. 3. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy odrębnie dla każdej części zamówienia na którą Wykonawca skład ofertę zgodnie z załączonym drukiem. 4. W okresie realizacji umowy Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania osobami oraz potencjałem technicznym (narzędziami, i urządzeniami technicznymi), w asortymencie i ilościach niezbędnych do prawidłowej i terminowej realizacji zamówienia. 5. Usługi związane z usuwaniem zadrzewienia należy prowadzić pod nadzorem przyrodniczym w szczególności: entomologa, dendrologa, ornitologa, lichenologa w celu przeciwdziałania potencjalnie negatywnemu wpływowi na środowisko. 6. Drewno z wycinki drzew Wykonawca zagospodaruje we własnym zakresie po jego wykupieniu od Zamawiającego – ceny drewna na podstawie Decyzji Nr 1/2024 z dnia 23.08.2022 r. Klasyfikacji drewna dokona uprawniony rzeczoznawca (brakarz) powołany przez Zamawiającego. 7. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (tj. Dz. U. 2023 r., poz. 1336 ze zm.), Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie ochrony gatunkowej zwierząt (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 2380), ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1610 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).
Interne Kennung: Część Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 - Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 4 w Mrągowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie z podziałem na 4 części - CZĘŚĆ NR 4 Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 4 w Mrągowie. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ - Załącznik Nr 4. 3. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy odrębnie dla każdej części zamówienia na którą Wykonawca skład ofertę zgodnie z załączonym drukiem. 4. W okresie realizacji umowy Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania osobami oraz potencjałem technicznym (narzędziami, i urządzeniami technicznymi), w asortymencie i ilościach niezbędnych do prawidłowej i terminowej realizacji zamówienia. 5. Usługi związane z usuwaniem zadrzewienia należy prowadzić pod nadzorem przyrodniczym w szczególności: entomologa, dendrologa, ornitologa, lichenologa w celu przeciwdziałania potencjalnie negatywnemu wpływowi na środowisko. 6. Drewno z wycinki drzew Wykonawca zagospodaruje we własnym zakresie po jego wykupieniu od Zamawiającego – ceny drewna na podstawie Decyzji Nr 1/2024 z dnia 23.08.2022 r. Klasyfikacji drewna dokona uprawniony rzeczoznawca (brakarz) powołany przez Zamawiającego. 7. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (tj. Dz. U. 2023 r., poz. 1336 ze zm.), Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie ochrony gatunkowej zwierząt (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 2380), ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1610 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).
Interne Kennung: Część Nr 4