135850-2025 - Ergebnis
Tschechien – Vakuumpumpen – PřF/UPOL – Vakuové komponenty pro aparaturu iontové pasti / FoS/UPOL – Vacuum components for ion trap apparatus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřF/UPOL – Vakuové komponenty pro aparaturu iontové pasti / FoS/UPOL – Vacuum components for ion trap apparatus
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka vakuových komponent včetně jejich příslušenství. Podrobná technická specifikace je uvedena viz čl. 2 odst. 2.2 zadávací dokumentace. Systém bude využit pro výzkum interakce záření a látky a molekulární spektroskopii. Vývěvy budou použity k vytvoření a udržování vakua v komoře radiofrekvenční pasti určené pro současné zachycení atomárních a molekulárních iontů a implementaci protokolů využívajících kvantové logiky s aplikacemi v molekulární spektroskopii. ------------------------------------------------------------- The subject of the public tender is the supply of vacuum components including their accessories. The detailed technical specification is set out in Article 2(2.2) of the procurement documentation. The system will be used for the study of the interaction between light and matter and molecular spectroscopy. The vacuum pumps will be used to create and maintain a vacuum in a radio frequency trap chamber designed to simultaneously trap atomic and molecular ions and implement protocols using quantum logic with applications in molecular spectroscopy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124320 Teile für Vakuumpumpen, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPřF/UPOL – Vakuové komponenty pro aparaturu iontové pasti / FoS/UPOL – Vacuum components for ion trap apparatus