2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schuldhulpverleningssoftware
Beschreibung: Het betreft levering, implementatie en configuratie van software voor schuldhulpverlening, dit aangevuld met hosting, updates/doorontwikkeling en ondersteuning gedurende de looptijd van de overeenkomst van de schuldhulpverleningssoftware Het gaat om 700 actieve dossiers, zie verder de aanbestedingsleidraad voor meer details
Interne Kennung: 240061GRS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48445000 Softwarepaket für das Kundenbeziehungsmanagement (CRM)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Er is 1 perceel, zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: opties tot verlengen zijn inbegrepen