1359-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie w stanie sprawności technicznej i serwisowanie elektrycznej sieci trakcyjnej jezdnej i powrotnej, zgodnie z Instrukcją utrzymania sieci trakcyjnej bocznicy kolejowej Szybkiej Kolei Miejskiej Sp. z o.o. w Warszawie, sieci elektroenergetycznej średniego napięcia i instalacji elektrycznej niskiego napięcia na terenie bocznicy kolejowej Warszawa – Wola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa specjalistyczna utrzymania w stanie sprawności technicznej i serwisowania elektrycznej sieci trakcyjnej, zgodnie z Instrukcją utrzymania sieci trakcyjnej bocznicy kolejowej Szybkiej Kolei Miejskiej Sp. z o.o. w Warszawie , sieci elektroenergetycznej średniego napięcia i instalacji elektrycznej niskiego napięcia na terenie bocznicy kolejowej Warszawa – Wola, Szybkiej Kolei Miejskiej Sp. z o.o. w Warszawie. Na przedmiot zamówienia składa się: 1) Zadanie 1 – świadczenie kompleksowej usługi specjalistycznej, polegającej na utrzymaniu w stanie sprawności technicznej i serwisowaniu elektrycznej sieci trakcyjnej jezdnej 3 kV prądu stałego i sieci powrotnej na terenie Bocznicy Kolejowej Warszawa - Wola, 02-448 Warszawa, ul. Potrzebna 54. Utrzymanie sieci trakcyjnej w stanie sprawności technicznej będzie realizowane przez Wykonawcę - według Instrukcji utrzymania sieci trakcyjnej bocznicy kolejowej Szybkiej Kolei Miejskiej Sp. z o.o. w Warszawie. 2) Zadanie 2 – świadczenie kompleksowej usługi specjalistycznej utrzymania w stanie sprawności technicznej całego układu urządzeń sieci elektroenergetycznej średniego napięcia SN i instalacji elektrycznej niskiego napięcia nN, a także wewnętrznych linii zasilających wraz z tablicami zabezpieczeniowymi, rozdzielnicami, na terenie Bocznicy Kolejowej Warszawa-Wola. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: a) Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia; b) Załączniku nr 3.1. do SWZ – Istotnych Postanowieniach Umowy dla Zadania nr 1 (IPU); c) Załączniku nr 3.2. do SWZ – Istotnych Postanowieniach Umowy dla Zadania nr 2 (IPU);
Interne Kennung: OPZ-210-2/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej usługi specjalistycznej, polegającej na utrzymaniu w stanie sprawności technicznej i serwisowaniu elektrycznej sieci trakcyjnej jezdnej 3 kV prądu stałego i sieci powrotnej na terenie Bocznicy Kolejowej Warszawa - Wola, 02-448 Warszawa, ul. Potrzebna 54. Utrzymanie sieci trakcyjnej w stanie sprawności technicznej będzie realizowane przez Wykonawcę - według Instrukcji utrzymania sieci trakcyjnej bocznicy kolejowej Szybkiej Kolei Miejskiej Sp. z o.o. w Warszawie.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej usługi specjalistycznej utrzymania w stanie sprawności technicznej całego układu urządzeń sieci elektroenergetycznej średniego napięcia SN i instalacji elektrycznej niskiego napięcia nN, a także wewnętrznych linii zasilających wraz z tablicami zabezpieczeniowymi, rozdzielnicami, na terenie Bocznicy Kolejowej Warszawa-Wola.