See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych”
Beschreibung: Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych
Vorherige Bekanntmachung: 750344-2025
Interne Kennung: ZP/45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4,Zamawiający informuje, iż skraca termin składania ofert do 30 dni ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: 185
Beschreibung: jednorazóka
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0017
Titel: 199
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0018
Titel: 201
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0019
Titel: 205
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0020
Titel: 220
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0021
Titel: 223
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0022
Titel: 224
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0023
Titel: 158
Interne Kennung: 158