2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACJĘ SYSTEMÓW RIS, PACS WRAZ Z ICH INTEGRACJĄ Z KRAJOWYMI SYSTEMAMI E-ZDROWIA (P1, PUI) W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM W LEGNICY
Beschreibung: MODERNIZACJĘ SYSTEMÓW RIS, PACS WRAZ Z ICH INTEGRACJĄ Z KRAJOWYMI SYSTEMAMI E-ZDROWIA (P1, PUI) W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM W LEGNICY
Interne Kennung: WSzSL/FZ/KW-16/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2 u.p.z.p. wyznacza 15 dniowy termin składania ofert ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynikająca z możliwości sfinansowania przedmiotu zamówienia ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, projekt pn. „Wdrożenie e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MODERNIZACJA SYSTEMÓW RIS, PACS WRAZ Z ICH INTEGRACJĄ Z KRAJOWYMI SYSTEMAMI E-ZDROWIA (P1, PUI) W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM W LEGNICY.
Beschreibung: MODERNIZACJĘ SYSTEMÓW RIS, PACS WRAZ Z ICH INTEGRACJĄ Z KRAJOWYMI SYSTEMAMI E-ZDROWIA (P1, PUI) W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM W LEGNICY.
Interne Kennung: 1