See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TRANSPORT PRZESYŁEK DROBNICOWYCH NA PALETACH NA POTRZEBY ZAKŁADU PRODUKCJI ZDROJOWEJ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług transportu przesyłek drobnicowych na paletach euro i pół-paletach euro wraz z dokumentami przewozowymi z magazynów Zamawiającego zlokalizowanych: a) ul. Feliksa Rzewuskiego 1, 28-100 Busko- Zdrój, b) Wełecz 178, 28-100 Busko-Zdrój, - do miejsca docelowego, znajdującego się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, określonego każdorazowo przez Zamawiającego. Usługa obejmuje dostawę palet euro zwrotnych, pół- palet euro zwrotnych, opakowań zwrotnych (transportery), butelek od kontrahentów, wraz z dokumentami przewozowymi, do magazynów Zamawiającego na potrzeby Zakładu Produkcji Zdrojowej. 2.Asortyment przewożony na paletach euro i po ł-paletach euro, na zlecenie Zamawiającego to: a) woda mineralna w opakowaniach PET (0,5l, 0,7l 1,5l), b) woda w opakowaniach szklanych (0,7 l, 1l) wraz z transporterami. 3. Dostawa przesyłek odbywać się będzie z zachowaniem wymaganych wymiarów przesyłki: a) pół-paleta o wymiarach 800x600x144 mm, waga 9,5 kg b) paleta o wymiarach 1200x800x144 mm, waga 25 kg 4. Trasy obejmują obszar całego terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 5. Na potrzeby niniejszego postępowania zostały ustalone szacunkowe ilości przewożonych palet euro oraz pół-palet euro, do realizacji umowy w okresie jej obowiązywania: 1) Transport palet euro z załadunkiem o wadze 0-500 kg – szacunkowa ilość palet ustalona na czas realizacji umowy 1080 sztuk. 2) Transport palet euro z załadunkiem o wadze 501 – 1000 kg – szacunkowa ilość palet ustalona na czas realizacji umowy 1700 sztuk. 3) Transport pół - palet euro – szacunkowa ilość palet ustalona na czas realizacji umowy 100 sztuk. 4) Transport pustych palet euro, opakowań (transportery), butelek, przesyłka o wadze 0-500kg – szacunkowa ilość palet ustalona na czas realizacji umowy 900 sztuk.
Interne Kennung: AZ.291.92.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług transportu przesyłek drobnicowych na paletach euro i pół-paletach euro wraz z dokumentami przewozowymi z magazynów Zamawiającego zlokalizowanych: a) ul. Feliksa Rzewuskiego 1, 28-100 Busko- Zdrój, b) Wełecz 178, 28-100 Busko-Zdrój, - do miejsca docelowego, znajdującego się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, określonego każdorazowo przez Zamawiającego.