See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szwów chirurgicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych. Przedmiot zamówienia podzielony został na 8 części. Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe dostaw zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 765654-2025
Interne Kennung: DZP.281.91A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: szwy dla Bloku Neurochirurgii
Beschreibung: Szwy dla Bloku Neurochirurgii Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe dostaw zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A
Interne Kennung: Część nr 1 - szwy dla Bloku Neurochirurgii
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną pozycję asortymentową. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% maksymalnej wartości umowy brutto. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo - cenowym w zamówieniu podstawowym. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Los: LOT-0002
Titel: część 2: szwy dla Bloku Ginekologii, Chirurgii Przewodu Pokarmowego, Chirurgii Onkologicznej
Beschreibung: Szwy dla Bloku Ginekologii, Chirurgii Przewodu Pokarmowego, Chirurgii Onkologicznej. Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe dostaw zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A
Interne Kennung: Część nr 2 - szwy dla Bloku Ginekologii, Chirurgii Przewodu Pokarmowego, Chirurgii Onkologicznej
Los: LOT-0003
Titel: część 3: szwy wchłanialne
Beschreibung: Szwy wchłanialne. Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe dostaw zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A
Interne Kennung: Część nr 3 - szwy wchłanialne
Los: LOT-0004
Titel: część 4: szwy niewchłanialne
Beschreibung: Szwy niewchłanialne. Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe dostaw zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A
Interne Kennung: Część nr 4 - szwy niewchłanialne
Los: LOT-0005
Titel: część 5: szwy stosowane w mikrochirurgii oka I
Beschreibung: Szwy stosowane w mikrochirurgii oka I. Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe dostaw zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A
Interne Kennung: Część nr 5 - szwy stosowane w mikrochirurgii oka I
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6 - szwy stosowane w mikrochirurgii oka II
Interne Kennung: Część nr 6 - szwy stosowane w mikrochirurgii oka II
Los: LOT-0007
Titel: część 7: szwy haczykowe
Beschreibung: Szwy haczykowe. Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe dostaw zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A
Interne Kennung: Część nr 7 - szwy haczykowe
Los: LOT-0008
Titel: część 8: szwy różne
Beschreibung: Szwy różne. Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe dostaw zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A
Interne Kennung: Część nr 8 - szwy różne