See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi sprzątania Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu oraz podległych jednostek na terenie województwa wielkopolskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania bieżącej czystości w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu oraz podległych jednostek na terenie woj. wielkopolskiego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części: 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) załącznik nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dla wszystkich części zamówienia), 2) załącznik nr 1A - zbiorcze zestawienie ilości, powierzchni do sprzątania (z podziałem na poszczególne części i obiekty), 3) załącznik nr 1B - wyciąg instrukcji użytkowania budynku ZJS (dot. Części nr 1), 4) załącznik 1C - zestawienie powierzchni terenów zewnętrznych i wewnętrznych. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo ewentualnego zwiększenia wielkości zamówienia podstawowego w zakresie polimeryzacji podłóg w ramach prawa opcji, na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4B do SWZ (dot. części 2-7).
Vorherige Bekanntmachung: 654955-2024
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.21.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Usługa sprzątania - Część nr 3
Beschreibung: Obejmuje następujące obiekty: 1. Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu – Wydział Biuro Wymiany Informacji Podatkowych w Koninie 2. Urząd Skarbowy w Gnieźnie 3. Urząd Skarbowy w Kole 4. Urząd Skarbowy w Koninie 5. Urząd Skarbowy w Słupcy 6. Urząd Skarbowy w Turku 7. Urząd Skarbowy w Wrześni 8. Wielkopolski Urząd Celno -Skarbowy w Poznaniu ul. Kościuszki 35, 62-500 Konin 9. Wielkopolski Urząd Celno -Skarbowy w Poznaniu ul. Konińska 44 Żdżary 62-571 Stare Miasto Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: załącznik nr 1, 1A,1C do SWZ
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.21.2024 - Część nr 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo ewentualnego zwiększenia wielkości zamówienia podstawowego w zakresie polimeryzacji podłóg w ramach prawa opcji, na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4B do SWZ (dot. części 2-7).
Los: LOT-0004
Titel: Usługa sprzątania - Część nr 4
Beschreibung: Obejmuje następujące obiekty: 1. Urząd Skarbowy w Jarocinie 2. Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu 3. Drugi Urząd Skarbowy w Kaliszu/Drugi Wielkopolski Urząd Skarbowy w Kaliszu 4. Urząd Skarbowy w Krotoszynie 5. Urząd Skarbowy w Ostrowie Wlkp. 6. Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie 7. Urząd Skarbowy w Pleszewie 8. Urząd Skarbowy w Kępnie 9. Wielkopolski Urząd Celno -Skarbowy w Poznaniu 10. Wielkopolski Urząd Celno -Skarbowy w Poznaniu Oddział Celny w Kaliszu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: załącznik nr 1, 1A,1C do SWZ
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.21.2024 - Część nr 4