See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń z podziałem na 7 części - AZP.25.1.55.2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem i dostarczeniem instrukcji stanowiskowej oraz jej wdrożeniem z podziałem na 7 części: Część nr 1 Zaawansowany system do ilościowej reakcji łańcuchowej polimerazy w czasie rzeczywistym 1 kpl Część nr 2 Zestaw do analizy spektrofotometrycznej, fluorymetrycznej i luminescencyjnej wraz z modułem do liczenia komórek, z wyposażeniem 1 kpl Część nr 3 Spektofotometr mikropłytkowy 1 kpl Część nr 4 Wysokosprawny chromatograf cieczowy 1 kpl Część nr 5 Mikroskop z wyposażeniem 6 kpl Część nr 6 Mikroskop z kontrastem 1 kpl Część nr 7 Zamrażarka laboratoryjna jednodrzwiowa 1 szt. 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela oceny technicznej – Załącznik nr 3 do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38951000 Echtzeit-Polymerase Kettenreaktion (PCR)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaawansowany system do ilościowej reakcji łańcuchowej polimerazy w czasie rzeczywistym
Beschreibung: Zaawansowany system do ilościowej reakcji łańcuchowej polimerazy w czasie rzeczywistym
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zestaw do analizy spektrofotometrycznej, fluorymetrycznej i luminescencyjnej wraz z modułem do liczenia komórek, z wyposażeniem
Beschreibung: Zestaw do analizy spektrofotometrycznej, fluorymetrycznej i luminescencyjnej wraz z modułem do liczenia komórek, z wyposażeniem
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0003
Titel: Spektofotometr mikropłytkowy
Beschreibung: Spektofotometr mikropłytkowy
Haupteinstufung (cpv): 33114000 Ausrüstung für Spektroskopie
Los: LOT-0004
Titel: Wysokosprawny chromatograf cieczowy
Beschreibung: Wysokosprawny chromatograf cieczowy
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Los: LOT-0005
Titel: Mikroskop z wyposażeniem
Beschreibung: Mikroskop z wyposażeniem
Haupteinstufung (cpv): 38634000 Optische Mikroskope
Los: LOT-0006
Titel: Mikroskop z kontrastem
Beschreibung: Mikroskop z kontrastem
Los: LOT-0007
Titel: Zamrażarka laboratoryjna jednodrzwiowa
Beschreibung: Zamrażarka laboratoryjna jednodrzwiowa
Haupteinstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke