See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w hali Ergo Arena oraz terenu przyległego
Beschreibung: Utrzymanie czystości w hali Ergo Arena oraz terenu przyległego
Vorherige Bekanntmachung: 713372-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach prawa opcji możliwość zwiększenia całego zakresu zamówienia w każdej z pozycji maksymalnie o 50%. Opcja będzie polegać na: zwiększeniu zakresu zamówienia w okresie realizacji zamówienia i/lub wydłużeniu okresu realizacji umowy do 6 miesięcy.