2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti - nástroj pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je pořízení a implementace do prostředí Zadavatele nástroje pro detekci kybernetických událostí s aktivními prvky ochrany s cílem zvýšit úroveň ochrany informačních systémů a celkové ICT sítě Zadavatele. Zároveň tím zajistit včasnou identifikaci a reakci na potenciální hrozby, minimalizaci dopadů kybernetických incidentů na provozní činnost a umožnění pokročilého forenzního vyšetřování proběhlých událostí. Předmět Veřejné zakázky dále zahrnuje analýzu, pořízení potřebných licencí nástroje, jeho nasazení, nastavení dle požadavků (dílo) a následnou servisní a rozvojovou podporu (služby servisní technické podpory včetně potřebných licencí /„služby podpory“/ a služby metodické podpory /„služby rozvoje“/). Bližší specifikace předmětu Veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 ZD Technické specifikaci a v příloze č. 2 ZD Katalogu požadavků. Předmětem Veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo (dále jen „Smlouva“), která tvoří přílohu č. 3 ZD. Veřejná zakázka je realizována v rámci projektu s názvem „Kybernetická bezpečnost městské části Praha 1“, spolufinancovaného z programu Národní plán obnovy, na základě Výzvy č. 46 - Kybernetická bezpečnost - městské části, registrační číslo projektu CZ.31.2.0/0.0/0.0/24_145/0011567. Dodavatel je povinen dodržovat veškerá pravidla a podmínky vyplývající z uvedeného dotačního programu, která se vztahují k Veřejné zakázce.
Interne Kennung: VZ1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001