See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPDRACHT DER WERKEN: nieuwbouw brandweerpost Londerzeel
Beschreibung: Onderhavige opdracht van werken omvat de realisatie van een nieuwbouw brandweerpost te Londerzeel De bouwwerkzaamheden omvatten: * de ruwbouw, afwerkingen, vast meubilair, omgevingsaanleg enz..., conform de opdrachtdocumenten, voor de realisatie van de brandweerpost + aanhorige stelplaatsen * inclusief alle bijhorende leveringen en werken overeenkomstig de technische bepalingen als losse bijlagen bij de opdrachtdocumenten voor huidige opdracht van werken gevoegd
Interne Kennung: PPP0KU-474/5015/10589/AANN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216121 Bau von Feuerwachen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 10589/AANN_1
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Bepaalde artikels hebben in de hoofding de vermelding : VEREISTE OPTIE De aannemer is verplicht voor deze artikelen prijs te geven bij de inschrijving. Deze posten worden meegeteld in het totaal voor de prijsvergelijking voor de toewijzing van de werken. Indien het opdrachtgevend bestuur echter beslist deze artikelen niet toe te passen heeft de aannemer geen recht schadevergoeding te eisen wegens het niet uitvoeren van deze sommen.)