136025-2025 - Ergebnis
Polen – Verbandsmaterial – Dostawa materiałów opatrunkowych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów opatrunkowych: Zamówienie składa się z 6 części: Część 1 – Dostawa materiałów opatrunkowych. Część 2 – Dostawa materiałów opatrunkowych. Część 3 – Dostawa materiałów opatrunkowych. Część 4 – Dostawa materiałów opatrunkowych. Część 5 – Dostawa materiałów opatrunkowych. Część 6 – Dostawa materiałów opatrunkowych. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość powierzenia przez Wykonawcę wykonania części zamówienia podwykonawcom (z którymi zawarł umowę o podwykonawstwo, zdefiniowaną w art. 7 ust. 27 pzp). W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie części zamówienia (zakresu), których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę pełnych nazw i danych podwykonawców. W przypadku powierzenia realizacji zamówienia podwykonawcy Wykonawca ponosi odpowiedzialność za działania i zaniechania takiego podmiotu jak za własne. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w JEDZ w części II Sekcja D części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy podwykonawców, jeśli są już znane. 2. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych do opisywanych, a odniesieniu takiemu dodaje się wyrazy „lub równoważny”. 3. Ilości artykułów podane w załącznikach do formularza oferty służą do celów przeliczeniowych, wykonawca może zaproponować inne wielkości opakowań odpowiednio je przeliczając (zaokrąglając do pełnych opakowań w górę). 4. Ilości podane w formularzach cenowych są orientacyjne i Wykonawca nie może się na nie powoływać w przypadku ich wykorzystania w zakresie danej pozycji cennika, a co się z tym wiąże do sprzedawania artykułów po innych cenach jednostkowych niż podane w ofercie. Zamawiający oszacował ilości na podstawie aktualnego zużycia. W przypadku niniejszego zamówienia kluczową rolę odgrywa łączna wartość zamówienia, która będzie podana w umowie. Wykonawca zobowiązany jest do realizowania zamówienia tych artykułów w cenie przetargowej do końca terminu realizacji umowy. 5. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami obowiązującymi dla szpitali. 6. Zamawiający, sukcesywnie w miarę występujących potrzeb będzie każdorazowo ustalał wielkość zamówienia (rodzaj i ilość artykułów, które należy dostarczyć). 7. Dopuszcza się składanie ofert częściowych. Liczba części 6. Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do: wszystkich części. Oferty, które nie będą obejmowały wszystkich elementów składowych przedmiotu zamówienia w obrębie danej części zostaną odrzucone. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ, ofercie, projektowanych postanowieniach umowy. 9. Miejsce realizacji zamówienia: siedziba Zamawiającego Namysłowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o., ul. Oleśnicka 4, 46-100 Namysłów – (apteka szpitalna).
Vorherige Bekanntmachung: 701274-2024
Interne Kennung: ZP.30.2024.LD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym- załączniku nr 1.2 do Formularza oferty.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zamawiający w trakcie obowiązywania umowy zastrzega sobie prawo opcji, które obejmuje uprawnienie do zwiększenia o 10% ilości każdej z pozycji asortymentowych w cenach jednostkowych i na warunkach wynikających z postanowień umowy. Zamawiający nie ma obowiązku skorzystania z prawa opcji. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji częściowo, może też korzystać z prawa opcji stopniowo, aż do osiągnięcia maksymalnego zakresu zamówienia uwzględniającego skorzystanie z prawa opcji. Warunki świadczenia dostaw które są objęte prawem opcji, są takie same, jak warunki świadczenia dostaw objętych zamówieniem podstawowym.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym- załączniku nr 1.3 do Formularza oferty.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym- załączniku nr 1.4 do Formularza oferty.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym- załączniku nr 1.5 do Formularza oferty.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym- załączniku nr 1.6 do Formularza oferty.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym- załączniku nr 1.7 do Formularza oferty.
Interne Kennung: Część 6