2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa kruszywa drogowego na remonty dróg gminnych na terenie gminy Lubicz”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa drogowego na remonty dróg gminnych na terenie gminy Lubicz w podziale na dwie części w tym: część I – „Mieszanka drogowa o frakcji 0-16 mm w ilości szacunkowej 17000t”, część II – ,,Mieszanka drogowa o frakcji 0-31,5 mm w ilości szacunkowej 3000t”
Interne Kennung: ZAM 3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający prowadził postępowanie pn.: ,, „Dostawa kruszywa drogowego na remonty dróg gminnych na terenie gminy Lubicz’’ które zakończyło się unieważnieniem, w związku z pilną potrzebą wyłonienia Wykonawcy w procedurze konkurencyjnej niemożliwe jest zachowanie terminu ustawowego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Mieszanka drogowa o frakcji 0-16 mm w ilości szacunkowej 17000t”
Beschreibung: Mieszanka drogowa o frakcji 0-16 mm – 17.000t
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: ,,Mieszanka drogowa o frakcji 0-31,5 mm w ilości szacunkowej 3000t”
Beschreibung: Mieszanka drogowa o frakcji 0-31,5 mm – 3000t
Interne Kennung: Część 2