2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z transportem bielizny szpitalnej, najem bielizny pościelowej, poduszek, kołder, odzieży operacyjnej oraz wdrożenie radiowego systemu do identyfikacji asortymentu - systemu RFID HF lub równoważnego.
Beschreibung: Świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z transportem bielizny szpitalnej, najem bielizny pościelowej, poduszek, kołder, odzieży operacyjnej oraz wdrożenie radiowego systemu do identyfikacji asortymentu - systemu RFID HF lub równoważnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 01/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 01/ZP/2025 Świadczenie kompleksowych usług pralniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z transportem bielizny szpitalnej, najem bielizny pościelowej, poduszek, kołder, odzieży operacyjnej oraz wdrożenie radiowego systemu do identyfikacji asortymentu - systemu RFID HF lub równoważnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku Nr 2 do SWZ.