136045-2026 - Wettbewerb
Polen – Datenverarbeitung – Zamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utworzenie baz danych GESUT dla jednostek ewidencyjnych: 121002_2 Chełmiec, 121003_2 Gródek nad Dunajcem, 121010_2 Łososina Dolna, 121004_2 Grybów - wieś, 121006_2 Korzenna, 121007_4 Krynica-Zdrój-miasto, 121007_5 Krynica-Zdrój-wieś, 121016_4 Stary Sącz - miasto, 121016_5 Stary Sącz - wieś. Postępowanie zostało podzielone na dziewięć części. Informacje dotyczące liczby operatów technicznych w poszczególnych jednostkach ewidencyjnych: • nr części: I, Jednostka ewidencyjna: Chełmiec, Liczba operatów technicznych: 19 618, • nr części: II, Jednostka ewidencyjna: Gródek nad Dunajcem, Liczba operatów technicznych: 6 678, • nr części: III, Jednostka ewidencyjna: Łososina Dolna, Liczba operatów technicznych: 7 404, • nr części: IV, Jednostka ewidencyjna: Grybów - wieś, Liczba operatów technicznych: 13 610, • nr części: V, Jednostka ewidencyjna: Korzenna, Liczba operatów technicznych: 8 413, • nr części: VI, Jednostka ewidencyjna: Krynica-Zdrój - miasto, Liczba operatów technicznych: 4 856, • nr części: VII, Jednostka ewidencyjna: Krynica-Zdrój - wieś, Liczba operatów technicznych: 4 089, • nr części: VIII, Jednostka ewidencyjna: Stary Sącz - miasto, Liczba operatów technicznych: 4 757, • nr części: IX, Jednostka ewidencyjna: Stary Sącz - wieś, Liczba operatów technicznych: 9 526. Utworzenie bazy danych GESUT dla każdej z w/w jednostek ewidencyjnych dzieli się na II etapy: • Etap I – utworzenie inicjalnej bazy GESUT oraz zasilenie systemu TurboEWID u Zamawiającego, • Etap II – uzgodnienie inicjalnej bazy GESUT i utworzenie powiatowej bazy danych GESUT. W ramach Etapu 1 Wykonawca zobowiązany jest wykonać następujące prace: 1) Zgłoszenie pracy geodezyjnej dla danej jednostki ewidencyjnej (Portal Geodety). Wzór wniosku o założenie konta w Portalu Geodety znajduje się na stronie z e-usługami Zamawiającego: https://ewid.nowosadecki.pl/e-uslugi/office-departments-portal/office-departments-portal/department/GEO (zakładka Wnioski). 2) Analiza materiałów będących źródłem bazy GESUT w tym operatów technicznych w zakresie pozyskania obligatoryjnych atrybutów oraz atrybutów fakultatywnych, jeżeli występują w dokumentacji a także w zakresie wyjaśnienia ewentualnych kolizji czy rozbieżności w danych wektorowych. Treść i formę raportu z analizy materiałów źródłowych zawiera załącznik nr 4 do niniejszych WT. 3) Utworzenie inicjalnej bazy GESUT. 4) Weryfikacja poprawności i zgodności z obowiązującym modelem pojęciowym praz poprawności merytorycznej utworzonej inicjalnej bazy GESUT. 5) Implementacja bazy danych w systemie TurboEwid. 6) Wykonanie działań harmonizujących zbiory danych bazy GESUT, oraz pozostałe zbiory funkcjonujące w BDST, w tym zapewnienie spójności baz BDOT500, GESUT i EGiB poprzez zachowanie relacji przestrzennych i topologicznych obiektów tych baz poprzez sprawdzenie warunków interoperacyjności i poprawności raportów graficznych i kontrolę relacji geometrycznych pomiędzy obiektami baz. W ramach Etapu 2 Wykonawca zobowiązany jest wykonać następujące prace: 1) Udział Wykonawcy w czynnościach związanych z przedłożeniem inicjalnej bazy danych GESUT gestorom sieci uzbrojenia terenu w celu wydania przez nich opinii, o której mowa w art. 28e ustawy PGiK (Przygotowanie danych oraz pism przewodnich do uzgodnienia dla poszczególnych gestorów sieci) – Lista gestorów sieci zawarta jest w załączniku nr 5. 2) Udział Wykonawcy w procesie przeprowadzania odpowiednich uzgodnień treści bazy GESUT z gestorami sieci (...). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. Termin realizacji zamówienia dla poszczególnych części z podziałem na etapy: a) Część I – jednostka ewidencyjna Chełmiec termin wykonania zamówienia do 450 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 350 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; b) Część II – jednostka ewidencyjna Gródek nad Dunajcem termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 230 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; c) Część III – jednostka ewidencyjna Łososina Dolna termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 230 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; d) Część IV – jednostka ewidencyjna Grybów- wieś termin wykonania zamówienia do 420 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 320 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; e) Część V – jednostka ewidencyjna Korzenna termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 230 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; f) Część VI – jednostka ewidencyjna Krynica-Zdrój - miasto termin wykonania zamówienia do 280 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 180 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; g) Część VII – jednostka ewidencyjna Krynica-Zdrój - wieś termin wykonania zamówienia do 280 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 180 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; h) Część VIII – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - miasto termin wykonania zamówienia do 280 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 180 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; i) Część IX – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - wieś termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 230 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1.
Interne KennungZP.272.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych /tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zmianami/, zwanej w dalszej części ogłoszenia ustawą Pzp”. UWAGA: W postępowaniu zastosowana będzie odwrócona kolejność oceny. Zamawiający przewiduje uprzednią ocenę ofert, co oznacza, że zgodnie z art. 139 ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym Wykonawcy nie są zobowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 (na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia tzw. JEDZ). Zamawiający przewiduje żądanie tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zachodzą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnienie warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający dokonuje ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający kontynuuje procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa w zdaniu poprzednim, w odniesieniu do ofert Wykonawców pozostałych w postępowaniu, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72312000 Dateneingabe, 72312100 Datenaufbereitung, 72316000 Datenanalyse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część I – jednostka ewidencyjna Chełmiec.
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121002_2 Chełmiec. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostce ewidencyjnej: • nr części: I, Jednostka ewidencyjna: Chełmiec, Liczba operatów technicznych: 19 618, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część I – jednostka ewidencyjna Chełmiec termin wykonania zamówienia do 450 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 350 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść I – jednostka ewidencyjna Chełmiec
LosLOT-0002
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część II – jednostka ewidencyjna Gródek nad Dunajcem.
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121003_2 Gródek nad Dunajcem. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostce ewidencyjnej: • nr części: II, Jednostka ewidencyjna: Gródek nad Dunajcem, Liczba operatów technicznych: 6 678, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część II – jednostka ewidencyjna Gródek nad Dunajcem termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 230 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść II – jednostka ewidencyjna Gródek nad Dunajcem
LosLOT-0003
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część III – jednostka ewidencyjna Łososina Dolna.
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121010_2 Łososina Dolna. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostce ewidencyjnej: • nr części: III, Jednostka ewidencyjna: Łososina Dolna, Liczba operatów technicznych: 7 404. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część III – jednostka ewidencyjna Łososina Dolna termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 230 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść III – jednostka ewidencyjna Łososina Dolna
LosLOT-0004
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część IV – jednostka ewidencyjna Grybów - wieś.
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121004_2 Grybów - wieś. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostce ewidencyjnej: • nr części: IV, Jednostka ewidencyjna: Grybów - wieś, Liczba operatów technicznych: 13 610. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część IV – jednostka ewidencyjna Grybów- wieś termin wykonania zamówienia do 420 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 320 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść IV – jednostka ewidencyjna Grybów - wieś
LosLOT-0005
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część V – jednostka ewidencyjna Korzenna
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121006_2 Korzenna. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostce ewidencyjnej: • nr części: V, Jednostka ewidencyjna: Korzenna, Liczba operatów technicznych: 8 413. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część V – jednostka ewidencyjna Korzenna termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 230 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść V – jednostka ewidencyjna Korzenna
LosLOT-0006
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część VI – jednostka ewidencyjna Krynica-Zdrój - miasto.
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121007_4 Krynica-Zdrój-miasto. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostce ewidencyjnej: • nr części: VI, Jednostka ewidencyjna: Krynica-Zdrój - miasto, Liczba operatów technicznych: 4 856. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część VI – jednostka ewidencyjna Krynica-Zdrój - miasto termin wykonania zamówienia do 280 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 180 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść VI – jednostka ewidencyjna Krynica-Zdrój - miasto
LosLOT-0008
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część VII – jednostka ewidencyjna Krynica-Zdrój - wieś.
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121007_5 Krynica-Zdrój-wieś. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostce ewidencyjnej: • nr części: VII, Jednostka ewidencyjna: Krynica-Zdrój - wieś, Liczba operatów technicznych: 4 089. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część VII – jednostka ewidencyjna Krynica-Zdrój - wieś termin wykonania zamówienia do 280 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 180 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść VII – jednostka ewidencyjna Krynica-Zdrój - wieś
LosLOT-0009
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część VIII – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - miasto.
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121016_4 Stary Sącz - miasto. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostce ewidencyjnej: • nr części: VIII, Jednostka ewidencyjna: Stary Sącz - miasto, Liczba operatów technicznych: 4 757. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część VIII – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - miasto termin wykonania zamówienia do 280 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 180 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść VIII – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - miasto
LosLOT-0010
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część IX – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - wieś.
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121016_5 Stary Sącz - wieś. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostce ewidencyjnej: • nr części: IX, Jednostka ewidencyjna: Stary Sącz - wieś, Liczba operatów technicznych: 9 526. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część IX – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - wieś termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 230 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 100 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1.
Interne KennungCzęść IX – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - wieś