136051-2025 - Ergebnis
Polen – Reifen für Kraftfahrzeuge – Dostawa ogumienia letniego, zimowego i wielosezonowego do pojazdów służbowych małopolskiej Policji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ogumienia letniego, zimowego i wielosezonowego do pojazdów służbowych małopolskiej Policji
BeschreibungNiniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej DSZ), przy uwzględnieniu założeń: 1.Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy opon letnich, zimowych oraz wielosezonowych do pojazdów służbowych małopolskiej Policji. 2. Zamawiający przewiduje udzielić po jednym większym zamówieniu przed każdym sezonem (letnim lub zimowym) w ilości 200-500 opon oraz 2-3 drobniejsze zamówienia w ciągu trwania każdego z sezonów. 3. Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych opon na około 2000 opon letnich, ok.2000 opon zimowych oraz ok.100 opon wielosezonowych. 4. Asortyment będzie obejmował opony do samochodów osobowych i dostawczych.
Vorherige Bekanntmachung117034-2024
Interne KennungZP.17.2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelOgumienie letnie, zimowe i wielosezonowe do pojazdów służbowych małopolskiej Policji
BeschreibungNiniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej DSZ), przy uwzględnieniu założeń: 1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy opon letnich, zimowych oraz wielosezonowych do pojazdów służbowych małopolskiej Policji. 2. Zamawiający przewiduje udzielić po jednym większym zamówieniu przed każdym sezonem (letnim lub zimowym) w ilości 200-500 opon oraz 2-3 drobniejsze zamówienia w ciągu trwania każdego z sezonów. 3. Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych opon na około 2000 opon letnich, ok.2000 opon zimowych oraz ok.100 opon wielosezonowych. 4. Asortyment będzie obejmował opony do samochodów osobowych i dostawczych.
Interne KennungZadanie 1