See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 i ex 19 12 12- inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty ) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 ( odpady wielkogabarytowe w postaci rozdrobnionej ) oraz odpadów o kodzie ex 19 12 12 – inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty ) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 powstające w wyniku ręcznego demontażu odpadów wielkogabarytowych ”w ilości 2300 Mg/rok.
Interne Kennung: PGO/3/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, co uzasadnia skrócenie terminu składania ofert. Brak regularnego odbioru strumienia odpadów objętych postepowaniem przetargowym powoduje jego gwałtowne gromadzenie się na terenie instalacji, co prowadzi do przepełnienia limitów magazynowych określonych w posiadanych z decyzjach administracyjnych. Przekroczenie tych limitów grozi dotkliwymi karami administracyjnymi nakładanymi przez WIOŚ oraz ryzykiem cofnięcia uprawnień do prowadzenia działalności. Zapewnienie ciągłości odbioru odpadów 19 12 12 jest niezbędne dla zachowania płynności pracy całej instalacji komunalnej. Zablokowanie boksów magazynowych odpadami rozdrobnionymi uniemożliwi przyjmowanie i przetwarzanie odpadów przyjmowanych na bieżąco.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty ) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 ( odpady wielkogabarytowe w postaci rozdrobnionej ) oraz odpadów o kodzie ex 19 12 12 – inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty ) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 powstające w wyniku ręcznego demontażu odpadów wielkogabarytowych w ilości 2300 Mg/rok.
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: PGO/3/12/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001