136112-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – NNF modernizace urgentního příjmu, část 1 - stavební úpravy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NNF modernizace urgentního příjmu, část 1 - stavební úpravy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je přestavba a modernizace stávajícího oddělení urgentního příjmu v areálu Nemocnice na Františku, a to včetně o přístrojového vybavení nezbytného pro provoz oddělení urgentního příjmu typu II a zajištění lékařské péče. V návaznosti na návrh nové dispozice pracoviště urgentního příjmu typu II. a jeho uspořádání, je součástí předmětu plnění změna dispozice a provedení stavebních úprav lékárny základního typu. Ostatní patra a oddělení nemocnice nebudou stavebními pracími dotčena. Předmětem veřejné zakázky není dodávka atypického nábytku, nábytku a technologií, s výjimkou technologií uvedených v čl. 6.1.1. textové části zadávací dokumentace. Nemocnice na Františku se nachází v pražské památkové zóně. Jádro areálu nemocnice tvoří klášter a nemocnice Milosrdných bratří, které vznikaly postupně od roku 1620. Do roku 1680 bylo dokončeno severní křídlo jádra, do roku 1703 západní křídlo, do roku 1735 pak část průčelního křídla, celé jádro pak do roku 1753. Dostavba na nábřeží ve stylu moderního klasicismu je od Viléma Kvasničky z let 1923–1927. Předmětný objekt je nemovitá kulturní památka vedená pod registračním číslem ÚSKP 38201/1-31. Veřejná zakázka je rozdělena na 4 části. Část 1 – stavební úpravy, se týká provedení stavebních prací v 1. NP severní části řešeného objektu ve stávajícím areálu Nemocnice na Františku. Stavební úpravy se týkají modernizace stávajícího oddělení urgentního příjmu typu II. (SO-01). V návaznosti na návrh a nové uspořádání pracoviště urgentního příjmu, je součástí předmětu plnění změna dispozice a provedení stavebních úprav lékárny základního typu (SO-02). Ostatní patra a oddělení nemocnice nebudou stavebními pracími dotčena. Část 2 – zdravotnické přístrojové a vybavení, se týká dodávky zdravotnického přístrojového vybavení nezbytného pro provoz oddělení urgentního příjmu typu II a zajištění lékařské péče. Část 3 – nábytek včetně atypického nábytku, týká se dodávky nábytkového vybavení. Část 4 – kancelářské vybavení, týká se dodávek PC, drobné elektrotechniky a dalšího drobného vybavení dl potřeb jednotlivých pracovišť. Každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. PŘEDMĚT ČÁSTI 1 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY. Předmětem plnění v části 1 je realizace stavebních prací v 1. NP severní části řešeného objektu ve stávajícím areálu Nemocnice na Františku spočívajících v modernizaci stávajícího oddělení urgentního příjmu typu II. (SO-01). Předmětem plnění je také dodávka a montáž zdrojových mostů (stropní rampa) (celkem 5 ks) a stropní otočný komplex (celkem 1 ks), (dále též „zboží“). Tyto dodávky jsou úzce spojeny se stavbou, kdy se kotví do stropních konstrukcí a je třeba pro ně vytvořit statické zajištění, včetně napojení na technické rozvody. Součástí dodávky zboží je provedení nezbytných stavebních prací, doprava zboží do místa plnění, jeho vybalení a zapojení do sítí, demontáž a likvidace stávajících zdrojových ramp, instalace a uvedení zařízení do rutinního (klinického) provozu, provedení technického a aplikačního zaškolení uživatelů pro užívání zařízení v místě plnění, poskytování dalších plnění po dobu záruky zboží jako pravidelné technické kontroly – bezpečnostně technické kontroly (dále jen „BTK“) dle § 45 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o zdravotnických prostředcích“), opravy a revize zařízení dle § 46 a § 47 zákona o zdravotnických prostředcích v době trvání záruky zařízení, to vše za podmínek dále sjednaných. V návaznosti na návrh a nové uspořádání pracoviště urgentního příjmu, je součástí předmětu plnění změna dispozice a provedení stavebních úprav lékárny základního typu (SO-02). Objektová skladba: SO-01 Stavební úpravy oddělení urgentního příjmu (typ II) 448 m2 SO-02 Stavební úpravy lékárny základního typu 107 m2.
Vorherige Bekanntmachung: 656005-2025
Interne Kennung: 25/0464/VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 33100000 Medizinische Geräte, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001