See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliwa do turbinowych silników lotniczych w latach 2026-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa do turbinowych silników lotniczych w latach 2026-2027 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09131100 Kerosinartige Flugturbinenkraftstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa do turbinowych silników lotniczych w latach 2026-2027 w ilościach określonych poniżej: 1) Paliwo do turbinowych silników lotniczych w 2026 roku – RAZEM: 75 000 000 kg (PODSTAWA: 50 000 000 kg; OPCJA: 25 000 000 kg); 2) Paliwo do turbinowych silników lotniczych w 2027roku – RAZEM: 75 000 000 kg (PODSTAWA: 11 500 000 kg; OPCJA: 63 500 000 kg); 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu, w zakresie nie większym niż wykazanym w § 2 ust. 1 pkt. 2 wzoru umowy- załącznik nr 6 do SWZ. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w latach 2026-2027 w ilościach określonych poniżej: 1) Paliwo do turbinowych silników lotniczych w 2026 roku – OPCJA: 25 000 000 kg; 2) Paliwo do turbinowych silników lotniczych w 2027 roku – OPCJA: 63 500 000 kg;