See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Campagneconcept Vlaamse Ardennen
Beschreibung: Opdracht voor de ontwikkeling van een campagneconcept voor het merk ‘In de Vlaamse Ardennen’, evenals de begeleiding van content brainstorms en de creatieve uitwerking van content binnen de campagne
Interne Kennung: Campagneconcept Vlaamse Ardennen
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
136167-2026 - Resultaat
België – Reclame- en marketingdiensten – Campagneconcept Vlaamse Ardennen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Campagneconcept Vlaamse Ardennen
Interne identificatiecode: Campagneconcept Vlaamse Ardennen
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1