2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadzór inwestorski dla zadania: „Przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich poprzez zabudowę nieużytkowanych szlaków zrywkowych w leśnictwach Czernów, Grzędy, Jarkowice i Klatka” realizowanych w Nadleśnictwie Kamienna Góra
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu wykonania usługi związanej z nadzorem inwestorskim budowy 12 obiektów realizowanych w Nadleśnictwie Kamienna Góra dla zadania: „Przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich poprzez zabudowę nieużytkowanych szlaków zrywkowych w leśnictwach Czernów, Grzędy, Jarkowice i Klatka” realizowanych w Nadleśnictwie Kamienna Góra w ramach Projektu pt. „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3). 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się: Załącznik nr 2.1. – Szczegółowy opis zadania nadzoru, Załącznik nr 2.1.1. - Mapy orientacyjne (lokalizacje obiektów, dla których należy w ramach zamówienia wykonać nadzór inwestorski) Załącznik nr 2.2. - Podręcznik wdrażania projektu. Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3). CZĘŚĆ I Zakres rzeczowy. Warszawa 2025r. Załącznik nr 2.3. – Podręcznik wdrażania projektu. Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3). CZĘŚĆ II Podręcznik procedur. Warszawa 2025r. Załącznik nr 2.4. - Poradnik w sprawie realizacji robót i utrzymania obiektów budowlanych w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe Czynności nadzoru inwestorskiego muszą być zgodna z zasadą „nie czyń znaczącej szkody” - zasadą DNSH w rozumieniu art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, zmieniające rozporządzenie (UE) 2019/2088, z uwzględnieniem wskazanego zakresu prac i charakteru inwestycji. 3.3. Przedmiot zamówienia obejmuje poniższy zakres prac: uczestnictwo w spotkaniach – konsultacje z Wykonawcą dokumentacji projektowej, odbiór dokumentacji projektowej oraz nadzór inwestorski nad realizacją robót budowlanych 12 obiektów: „Przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich poprzez zabudowę nieużytkowych szlaków zrywkowych w leśnictwie Czernów”, nr rozliczeniowy zadania 13-12-2.2-01 w ramach którego zaplanowano powstanie 8 obiektów: 1. obiekt nr 1 w leśnictwie Czernów oddz. 89 d, 2. obiekt nr 2 w leśnictwie Czernów oddz. 67 l, 67 b, 3. obiekt nr 3 w leśnictwie Czernów oddz. 116 a, 4. obiekt nr 4 w leśnictwie Czernów oddz. 118 b, 5. obiekt nr 5 w leśnictwie Czernów oddz. 105 a, 6. obiekt nr 6 w leśnictwie Czernów oddz. 110 d, 110 b 7. obiekt nr 7 w leśnictwie Czernów oddz. 84 h, 8. obiekt nr 8 w leśnictwie Czernów oddz. 105 b. „Przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich poprzez zabudowę nieużytkowych szlaków zrywkowych w leśnictwie Grzędy”, nr rozliczeniowy zadania 13-12-2.2-02 w ramach którego zaplanowano powstanie 2 obiektów: 9. obiekt nr 1 w leśnictwie Grzędy oddz. 90 d, 10. obiekt nr 2 w leśnictwie Grzędy oddz. 92 a. „Przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich poprzez zabudowę nieużytkowych szlaków zrywkowych w leśnictwie Jarkowice”, nr rozliczeniowy zadania 13-12-2.2-03 w ramach którego zaplanowano powstanie 1 obiekt: 11. obiekt nr 1 w leśnictwie Jarkowice oddz. 243 b. „Przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich poprzez zabudowę nieużytkowych szlaków zrywkowych w leśnictwie Klatka”, nr rozliczeniowy zadania 13-12-2.2-04 w ramach którego zaplanowano powstanie 1 obiekt: 12. obiekt nr 1 w leśnictwie Klatka oddz. 222 d, 223f.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ,Nadzór inwestorski dla zadania: „Przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich poprzez zabudowę nieużytkowanych szlaków zrywkowych w leśnictwach Czernów, Grzędy, Jarkowice i Klatka” realizowanych w Nadleśnictwie Kamienna Góra