See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi społeczne polegające na przeprowadzeniu zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i zajęć specjalistycznych dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością w wieku od 0 do chwili rozpoczęcia przez dziecko nauki w szkole z terenu Gminy Olsztyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu zajęć specjalistycznych i terapeutycznych dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością w wieku od 0 do chwili rozpoczęcia przez dziecko nauki w szkole z terenu Gminy Olsztyn
Interne Kennung: SOSW.261.PZŻ.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Indywidualne zajęcia z logopedą
Interne Kennung: Część 1 - 200H
Menge: 200 Stunden
Los: LOT-0002
Titel: Indywidualne zajęcia z neurologopedą
Interne Kennung: Część 2 - 250H
Menge: 250 Stunden
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 3 -350H
Menge: 350 Stunden
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4 -400H
Menge: 400 Stunden
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część 5 -450H
Menge: 450 Stunden
Los: LOT-0006
Titel: Indywidualne zajęcia-Integracja sensoryczna
Interne Kennung: Część 6 -200H
Los: LOT-0007
Titel: Indywidualne zajęcia - Integracja sensoryczna
Interne Kennung: Część 7 -220H
Menge: 220 Stunden
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Część 8 -250H
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Część 9 -300H
Menge: 300 Stunden
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Część 10 -500H
Menge: 500 Stunden
Los: LOT-0011
Titel: Terapia Tomatis
Interne Kennung: Część 11 -820H
Menge: 820 Stunden
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Część 12 -600H
Menge: 600 Stunden
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Część 13 -300H
Los: LOT-0014
Titel: Indywidualne zajęcia z psychologiem
Interne Kennung: Część 14 -150H
Menge: 150 Stunden
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Część 15 -150H
Los: LOT-0016
Titel: Indywidualne zajęcia z pedagogiem
Interne Kennung: Część 16 -250H
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Część 17 -150H
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Część 18 -200H
Los: LOT-0019
Interne Kennung: Część 19 -100H
Menge: 100 Stunden
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Część 20 -100H
Los: LOT-0021
Titel: Indywidualne zajęcia z usprawnienia ruchowego
Interne Kennung: Część 21 -400H
Los: LOT-0022
Interne Kennung: Część 22 -400H
Los: LOT-0023
Titel: Indywidualne zajęcia z dogoterapii
Interne Kennung: Część 23 -50H
Menge: 50 Stunden
Los: LOT-0024
Titel: Indywidualne zajęcia z terapii Johansena
Interne Kennung: Część 24 -150H
Los: LOT-0025
Titel: Indywidualne zajęcia z terapii SAS Smart
Interne Kennung: Część 25-160H
Menge: 160 Stunden
Los: LOT-0026
Titel: rehabilitacja medyczna dziecka (lekarz medycyny o specjalizacji rehabilitacja medyczna)
Interne Kennung: Część 26-80H
Menge: 80 Stunden