See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbouwen, optimaliseren en onderhouden van het platform voor alternatieve methoden voor dierproeven (Re-Place)
Beschreibung: De opdracht bestaat erin om de expertise inzake alternatieve methoden in Vlaanderen verder in kaart te brengen te bundelen in een reeds bestaande databank. Dit omvat onder meer het onderhouden van de online tool die gebruikt wordt om nieuwe expertise in te dienen, de databank zelf en de website (https://www.re-place.be/). Ook het verzekeren en verder verhogen van de zichtbaarheid en het gebruik van de databank en alternatieve methoden via een omkaderende werking, en de positionering van RE-Place als 3R-centrum, dat inzet op Replacement (vervanging), Reduction (vermindering) en Refinement (verfijning), valt onder de opdracht.
Interne Kennung: OMG_DWZ_2024_001bis
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311000 Umfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhouden van het platform voor alternatieve methoden voor dierproeven (Re-Place)
Beschreibung: De opdracht bestaat erin om de expertise inzake alternatieve methoden in Vlaanderen verder in kaart te brengen en te bundelen in een reeds bestaande databank. Dit omvat onder meer het onderhouden van de online tool die gebruikt wordt om nieuwe expertise in te dienen, de databank zelf en de website (https://www.re-place.be/). Ook het verzekeren en verder verhogen van de zichtbaarheid en het gebruik van de databank en alternatieve methoden via een omkaderende werking, en de positionering van RE-Place als 3R-centrum, dat inzet op Replacement (vervanging), Reduction (vermindering) en Refinement (verfijning), valt onder de opdracht. Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin art. 2, 21° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Interne Kennung: 1