13625-2026 - Ergebnis
Polen – Varia – Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych do siedziby Zamawiającego, określonych co do rodzaju, ilości, postaci zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 109808-2025
Interne Kennung: 03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z powodu nierozstrzygnięcia znacznej części zadań w poprzednim postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert, wynikająca z konieczności zagwarantowania dostaw produktów farmaceutycznych służących obowiązkowi zachowania ciągłości udzielania świadczeń medycznych. W związku z powyższym Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33621300 Antianämika, 15911000 Alkoholische Getränke, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33651300 Mittel gegen Mykobakterien
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 16
Haupteinstufung (cpv): 15911000 Alkoholische Getränke
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Interne Kennung: 17
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Interne Kennung: 18
Haupteinstufung (cpv): 33651300 Mittel gegen Mykobakterien
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Interne Kennung: 21
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28
Interne Kennung: 28
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30
Interne Kennung: 30