2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf van boekhoudsoftware en bijhorende licenties, inclusief onderhoud, prestaties inzake de implementatie en het instellen van parameters, opleiding van het betrokken personeel en ondersteuning
Beschreibung: Aanschaf van boekhoudsoftware en bijhorende licenties, inclusief onderhoud, prestaties inzake de implementatie en het instellen van parameters, opleiding van het betrokken personeel en ondersteuning
Interne Kennung: 2025.01.CD200225
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025.01.CD200225 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung