See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych stałych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Szczebrzeszyn w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa w zakresie: Odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Szczebrzeszyn w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. z ok. 2866 nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i z 799 mieszkań w zabudowie wielorodzinnej. Teren Gminy Szczebrzeszyn obejmuje następujące miejscowości: Bodaczów, Brody Duże, Brody Małe, Kawęczyn, Kawęczynek, Kąty Pierwsze, Kąty Drugie, Kolonia Lipowiec, Kolonia Niedzielska, Niedzieliska, Wielącza, Wielącza Kolonia, Wielącza Poduchowna i Szczebrzeszyn. Szacunkowa masa odpadów, które mogą być odebrane i zagospodarowane w czasie trwania zamówienia to ok.: Odpady niesegregowane: 1 097,5200 Mg, Odpady segregowane: 1 847,3820 Mg, Łącznie: 2 944,9020 Mg
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki - art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej ustawą (t.j. Dz. U. z 2024r. poz. 1320) - dalej: "ustawa PZP").
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie: Odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Szczebrzeszyn w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. z ok. 2866 nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i z 799 mieszkań w zabudowie wielorodzinnej. Teren Gminy Szczebrzeszyn obejmuje następujące miejscowości: Bodaczów, Brody Duże, Brody Małe, Kawęczyn, Kawęczynek, Kąty Pierwsze, Kąty Drugie, Kolonia Lipowiec, Kolonia Niedzielska, Niedzieliska, Wielącza, Wielącza Kolonia, Wielącza Poduchowna i Szczebrzeszyn. Szacunkowa masa odpadów, które mogą być odebrane i zagospodarowane w czasie trwania zamówienia to ok.: Odpady niesegregowane: 1 097,5200 Mg, Odpady segregowane: 1 847,3820 Mg, Łącznie: 2 944,9020 Mg