136306-2026 - Ergebnis
Polen – Server – Dostawa sprzętu serwerowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu serwerowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowego którego wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w Załączniku 4 ( formularz asortymentowo – cenowy). Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 4A
Vorherige Bekanntmachung778154-2025
Interne KennungDZP.281.101A.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001