2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-031/2026: Dostawa wysokowydajnego serwera do obliczeń w ramach potrzeb Wydziału Zarządzania Politechniki Wrocławskiej
Beschreibung: SZP/243-031/2026: Dostawa wysokowydajnego serwera do obliczeń w ramach potrzeb Wydziału Zarządzania Politechniki Wrocławskiej 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wysokowydajnego serwera do obliczeń w ramach potrzeb Wydziału Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 4 do Zaproszenia – OPZ. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 1 do Zaproszenia. Kod CPV: 48820000-2 Serwery
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001