See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa całodziennego, kompleksowego żywienia w formie cateringu pacjentów oddziałów dziecięcych Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach wraz z dostawą posiłków profilaktycznych dla pracowników Zamawiającego”.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest ,wykonywanie usługi całodziennego, kompleksowego żywienia w formie cateringu pacjentów oddziałów dziecięcych Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach wraz z dostawą posiłków profilaktycznych dla pracowników Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP/21/23
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa całodziennego, kompleksowego żywienia w formie cateringu pacjentów oddziałów dziecięcych Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach wraz z dostawą posiłków profilaktycznych dla pracowników Zamawiającego”.