See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. elementów i części zamiennych do przenośników GWAREK, PIOMA, PTGm, MIFAMA oraz INTERMET z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 466414-2024
Interne Kennung: 129/PM/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2023/S 199-622932
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa szyn, wózków, kozła, i zderzaków pętlicy przenośnika taśmowego GWAREK i PIOMA lub równoważnych (pakiet 5 pozycji) w łącznej ilości 38 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa szyn oraz osłony pętlicy przenośnika taśmowego GWAREK lub równoważnych (pakiet 4 pozycje) w łącznej ilości 1 564 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa elementów i części zamiennych przenośnika taśmowego PTGm, MIFAMA lub równoważnych (pakiet 14 pozycji) w łącznej ilości 437 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dostawa blach bocznych oraz osłony dzielonej kół zębatych lub równoważnych (pakiet 3 pozycje) w łącznej ilości 83 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Dostawa zasypów i wsporników zasypu przenośnika taśmowego GWAREK lub równoważnych (pakiet 3 pozycje) w łącznej ilości 65 kpl. i 112 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Dostawa elementów i części zamiennych przenośnika taśmowego INTERMET lub równoważnych (pakiet 29 pozycji) w łącznej ilości 4 230 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Dostawa sprzęgła, półsprzęgła i ich elementów lub równoważnych (pakiet 10 pozycji) w łącznej ilości 290 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Dostawa sprzęgła elastycznego oraz sprzęgła hamulcowego kompletnego lub równoważnych (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 72 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Dostawa elementów współpracujących z przenośnikiem Gwarek 1200 lub równoważnych (pakiet 4 pozycje) w łącznej ilości 596 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Dostawa przełazów do przenośników taśmowych Gwarek lub równoważnych (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 8 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Dostawa obudowy sprzęgła (Tschan) według rys. 7520070/00 Gwarek 1200 lub równoważnej w ilości 1 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Dostawa zestawów krążników dolnych (bez krążników) według rys. G21.008-03.01/1b lub równoważnych w ilości 90 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Dostawa tarcz hamulcowych według rys. G21.008-01.01.009c lub równoważnych w ilości 4 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Dostawa wolnobiegu FXM 120-50 MX 95H7 lub równoważnego w ilości 2 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Dostawa ram według rys. G21.008-01.02.01.01/1A Gwarek 1200 lub równoważnych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Dostawa ram C/4-0 według rys. 7143180/00 do przenośnika Gwarek 1200 z napędem VP-250 lub równoważnych w ilości 1 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - Dostawa wysięgników kompletnych do przenośnika PTGm-50/1000 według rys. U21-100M1.01.00 lub równoważnych w ilości 8 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 - Dostawa pokryw łożyska bębna zwrotnego według rys. U21-300.02.02.3 lub równoważnych w ilości 48 szt.
Interne Kennung: 129/PM/24 Zadanie 18