See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OKRESOWE USŁUGI KONSERWACJI I NAPRAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO/LABORATORYJNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 679857-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparaty do oznaczania grupy krwi oraz analizator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 1 Aparaty do oznaczania grupy krwi oraz analizator
Optionen:
Beschreibung der Optionen: § 7 Prawo opcji 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Wykonanie prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 50% wartości zamówienia podstawowego (załącznik nr 1) w sytuacji wyczerpania kwoty przeznaczonej na wykonanie zamówienia podstawowego, o której mowa w § 8 ust. 6 odpowiednio do rocznej wartości umowy – dotyczy wszystkich części. 2. Prawo opcji, o którym mowa w ust. 1 wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 3. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 4. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemne zamówienie/a.
Los: LOT-0002
Titel: Aparaty do znieczulania oraz aparaty EKG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 2 Aparaty do znieczulania oraz aparaty EKG
Los: LOT-0003
Titel: Aparaty USG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 3 Aparaty USG
Los: LOT-0004
Titel: Autoklawy W&H STERILIZATION
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 4 Autoklawy W&H STERILIZATION
Los: LOT-0005
Titel: Urządzenia chłodnicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 5 Urządzenia chłodnicze
Los: LOT-0006
Titel: Dejonizatory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 6 Dejonizatory
Los: LOT-0007
Titel: Cieplarki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 7 Cieplarki
Los: LOT-0008
Titel: Defibrylatory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 8 Defibrylatory
Los: LOT-0009
Titel: Elektrokardiografy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 9 Elektrokardiografy
Los: LOT-0010
Titel: Inhalatory, instalacja tlenowa, kapnograf
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 10 Inhalatory, instalacja tlenowa, kapnograf
Los: LOT-0011
Titel: Kardiomonitory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 11 Kardiomonitory
Los: LOT-0012
Titel: Manometry, kompresory, kontenery, monitor głębokiego uśpienia oraz koncentrator tlenu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 12 Manometry, kompresory, kontenery, monitor głębokiego uśpienia oraz koncentrator tlenu
Los: LOT-0013
Titel: Myjka wysokociśnieniowa oraz nagrzewnica wody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 13 Myjka wysokociśnieniowa oraz nagrzewnica wody
Los: LOT-0014
Titel: Ogrzewacze płynów infuzyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 14 Ogrzewacze płynów infuzyjnych
Los: LOT-0015
Titel: Pompy infuzyjne, strzykawkowe i termiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 15 Pompy infuzyjne, strzykawkowe i termiczne
Los: LOT-0016
Titel: Przepływomierze oraz przewody ciśnieniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 16 Przepływomierze oraz przewody ciśnieniowe
Los: LOT-0017
Titel: Pulsoksymetry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 17 Pulsoksymetry
Los: LOT-0018
Titel: Respiratory oraz reduktory tlenowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 18 Respiratory oraz reduktory tlenowe
Los: LOT-0019
Titel: Sale opatrunkowe oraz sieci gazów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 19 Sale opatrunkowe oraz sieci gazów medycznych
Los: LOT-0020
Titel: Ssaki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 20 Ssaki
Los: LOT-0021
Titel: Stoły operacyjne oraz tablica okulistyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 21 Stoły operacyjne oraz tablica okulistyczna
Los: LOT-0022
Titel: Wiertarki medyczne, wagi kolumnowe oraz wirówki laboratoryjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 22 Wiertarki medyczne, wagi kolumnowe oraz wirówki laboratoryjne
Los: LOT-0023
Titel: Destylarka, spirometry, sprężarka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 23 Destylarka, spirometry, sprężarka
Los: LOT-0024
Titel: Stacje ładowania akumulatorów, ciśnieniomierze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 24 Stacje ładowania akumulatorów, ciśnieniomierze
Los: LOT-0025
Titel: Urządzenia filtrowentylacyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 25 Urządzenia filtrowentylacyjne
Los: LOT-0026
Titel: Waga precyzyjna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 26 Waga precyzyjna
Los: LOT-0027
Titel: Zamgławiacz termiczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 27 Zamgławiacz termiczny
Los: LOT-0028
Titel: Aspiratory SKC oraz autoklaw Systec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 28 Aspiratory SKC oraz autoklaw Systec
Los: LOT-0029
Titel: Aparat prądotwórczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 29 Aparat prądotwórczy
Los: LOT-0030
Titel: Mikrobiologiczny próbnik powietrza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 30 Mikrobiologiczny próbnik powietrza
Los: LOT-0031
Titel: Autoklawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 31 Autoklawy
Los: LOT-0032
Titel: Aparaty elektrochirurgiczne, diatermie chirurgiczne, aparaty RTG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 32 Aparaty elektrochirurgiczne, diatermie chirurgiczne, aparaty RTG
Los: LOT-0033
Titel: Mikroskopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 33 Mikroskopy
Los: LOT-0034
Titel: Piły oscylacyjne, wyposażenie kontenerów medycznych, sterylizator, wstrząsarka, zestaw – motoryka ortopedyczna, zestaw napędów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 34 Piły oscylacyjne, wyposażenie kontenerów medycznych, sterylizator, wstrząsarka, zestaw – motoryka ortopedyczna, zestaw napędów ortopedycznych
Los: LOT-0035
Titel: Ultrasonografy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 35 Ultrasonografy
Los: LOT-0036
Titel: Fotel dawców krwi, inkubator chłodzony, szafa chłodnicza apteczna, urządzenia do suchego rozmrażania osocza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 36 Fotel dawców krwi, inkubator chłodzony, szafa chłodnicza apteczna, urządzenia do suchego rozmrażania osocza
Los: LOT-0037
Titel: Myjnia do endoskopów, system do dekontaminacji nadtlenkiem wodoru, zgrzewarka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 37 Myjnia do endoskopów, system do dekontaminacji nadtlenkiem wodoru, zgrzewarka
Los: LOT-0038
Titel: Komory laminarne oraz Urządzenia do dezynfekcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 38 Komory laminarne oraz Urządzenia do dezynfekcji
Los: LOT-0039
Titel: Wagomieszarka do pobieranej krwi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 39 Wagomieszarka do pobieranej krwi
Los: LOT-0040
Titel: Spalinowy opryskiwacz plecakowy, sprężarka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 40 Spalinowy opryskiwacz plecakowy, sprężarka