2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technicko-informační systém dopravní infrastruktury
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace informačního systému, zajištění jeho servisu, rozvoje a podpora provozu. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: SUSJMKTISDI0923
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001