See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów różnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Zybiszowie oraz podległych Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Jeleniej Górze, Krościnie Małej, Tarnowie, Tomaszowie Bolesławieckim, Naroczycach i Bukówce. Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 1 dotyczy dostawy saletry amonowej: 166,0 ton saletry (ZAKsan) - azot całkowity(N) min 32% w tym azot w formie amonowej min. 16% i azot w formie saletrzanej min. 16%, granulowany z antyzbrylaczem- zawartość granul o składzie ziarnowym 2-5 mm – min. 95% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 2 dotyczy dostawy nawozów azotowych: a – 53,0 tony mocznika z inhibitorem (np. PULREA + INU ) - azot całkowity (N amidowy) min.46% (granulowany z antyzbrylaczem), zawartość granul o składzie ziarnowym 1-5 mm – min. 90% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg b – 21,0 ton siarczanu amonu – azot całkowity(N) min 21%, siarka(S) min. 24%(granulowany Makro) - zawartość kryształu o wymiarach powyżej 4,0 mm max. 5%, zawartość kryształu o wymiarach między 1,0-4,0 mm min. 90%, zawartość kryształu o wymiarach poniżej 1,0 mm max. 5%) lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg lub/i 50 kg c – 10,0 tony saletrosanu 26 – azot całkowity(N) min 26% w tym azot (N) amonowy min. 19% i azot(N) saletrzany min. 7%, siarka(S) min. 13%, %, granulowany z antyzbrylaczem- zawartość granul o składzie ziarnowym 2-6 mm – min. 95% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 3 dotyczy dostawy nawozów wieloskładnikowych a – 96,0 tony nawozu wieloskładnikowego (polifoska) NPK – azot całkowity(N) min.6%, fosfor(P2O5) min.20%%, (w tym rozpuszczalny w wodzie min. 17%), potas(K2O) rozpuszczalny w wodzie min.30%, siarka (SO3) rozpuszczalny w wodzie min. 7%, granulowany, zawartość granul o składzie ziarnowym 2-5 mm – min. 92%, b– 1,5 tony nawozu siarczanowo-magnezowego (esta kiserit) granulowanego - siarka (SO3 rozpuszczalny w wodzie) min. 50%, magnez (MgO rozpuszczalny w wodzie) min. 25%, granulowany, zawartość granul o składzie 2-5 mm min. - 95% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg lub/i 50 kg c – 12,0 ton nawozu fosforowego (polidap) – azot (N amonowy) min. 18% , fosfor (P2O5) min. 46% (w tym min. 37% P2O5 rozpuszczalny w wodzie), siarka (SO3) min. 5%, zawartość granul o składzie ziarnowym 2-5 mm – min. 92% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg d – 2,8 tony soli potasowej – potas (K2O rozpuszczalny w wodzie) min 60% - granulowana, zawartość granul o składzie ziarnowym 1-4 mm – min. 90% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania 50 kg e – 2,5 tony siarczanu magnezu –siarka (SO3 rozpuszczalny w wodzie) min 32%, magnez (MgO rozpuszczalny w wodzie) min 16% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania po 25 kg.,
Interne Kennung: 6D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa saletry amonowej
Beschreibung: Dostawa 166,0 ton saletry (ZAKsan) - azot całkowity(N) min 32% w tym azot w formie amonowej min. 16% i azot w formie saletrzanej min. 16%, granulowany z antyzbrylaczem- zawartość granul o składzie ziarnowym 2-5 mm – min. 95% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa nawozów azotowych
Beschreibung: a – 53,0 tony mocznika z inhibitorem (np. PULREA + INU) - azot całkowity (N amidowy) min.46% (granulowany z antyzbrylaczem), zawartość granul o składzie ziarnowym 1-5 mm – min. 90% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg b – 21,0 ton siarczanu amonu – azot całkowity(N) min 21%, siarka(S) min. 24% (granulowany Makro) - zawartość kryształu o wymiarach powyżej 4,0 mm max. 5%, zawartość kryształu o wymiarach między 1,0-4,0 mm min. 90%, zawartość kryształu o wymiarach poniżej 1,0 mm max. 5%) lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg lub/i 50 kg c – 10,0 tony saletrosanu 26 – azot całkowity(N) min 26% w tym azot (N) amonowy min. 19% i azot(N) saletrzany min. 7%, siarka(S) min. 13%, %, granulowany z antyzbrylaczem- zawartość granul o składzie ziarnowym 2-6 mm – min. 95% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa nawozów wieloskładnikowych
Beschreibung: a – 96,0 tony nawozu wieloskładnikowego (polifoska) NPK – azot całkowity(N) min.6%, fosfor(P2O5) min.20%%, (w tym rozpuszczalny w wodzie min. 17%), potas(K2O) rozpuszczalny w wodzie min.30%, siarka (SO3) rozpuszczalny w wodzie min. 7%, granulowany, zawartość granul o składzie ziarnowym 2-5 mm – min. 92%, lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg. b– 1,5 tony nawozu siarczanowo-magnezowego (esta kiserit) granulowanego - siarka (SO3 rozpuszczalny w wodzie) min. 50%, magnez (MgO rozpuszczalny w wodzie) min. 25%, granulowany, zawartość granul o składzie 2-5 mm min. - 95% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg lub/i 50 kg c – 12,0 ton nawozu fosforowego (polidap) – azot (N amonowy) min. 18% , fosfor (P2O5) min. 46% (w tym min. 37% P2O5 rozpuszczalny w wodzie), siarka (SO3) min. 5%, zawartość granul o składzie ziarnowym 2-5 mm – min. 92% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg d – 2,8 tony soli potasowej – potas (K2O rozpuszczalny w wodzie) min 60% - granulowana, zawartość granul o składzie ziarnowym 1-4 mm – min. 90% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania 50 kg e – 2,5 tony siarczanu magnezu –siarka (SO3 rozpuszczalny w wodzie) min 32%, magnez (MgO rozpuszczalny w wodzie) min 16% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania po 25 kg.
Interne Kennung: 3