See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léčivé přípravky V [2026–2027]
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých přípravků dle specifikace a za podmínek uvedených v přílohách č. 2 (Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky) a č. 3 (Vzor kupní smlouvy) zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 12 částí podle specifikace uvedené v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MOU 536 962
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Palonosetron, kombinace
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek A04AA55 Palonosetron, kombinace 300 MG / 0,5 MG CPS DUR 1×300MG/0,5MG balení 1 700
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZD příloha č. 3 čl. 2.3. Množství zboží je určeno přibližně. Ke stanovení přesného množství je oprávněn kupující, přičemž je oprávněn odebrat zboží v množství až o 50 % vyšším a až o 50 % nižším.
Los: LOT-0008
Titel: Paklitaxel
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek L01CD01 Paklitaxel 6 MG/ML INF CNC SOL 50ML nebo 100ML*** ml 210 000 *** Zadavatel bude u tohoto LP akceptovat balení 50ML nebo 100ML.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0007
Titel: Leuprorelin
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek L02AE02 Leuprorelin 22,5 MG INJ PSO LQF** 1×22,5MG** balení 1 700 ** Zadavatel bude u tohoto LP akceptovat i jinou sílu balení – podmínka je aplikace na 3 měsíce.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0006
Titel: Kyselina zoledronová
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek M05BA08 Kyselina zoledronová 4MG/5ML INF CNC SOL 1×5ML balení 3 000
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0005
Titel: Goserelin
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek L02AE03 Goserelin 3,6 MG IMP ISP 1×3,6MG balení 7 200 L02AE03 Goserelin 10,8 MG IMP ISP 1×10,8MG balení 200
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Fulvestrant
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek L02BA03 Fulvestrant 250MG INJ SOL 1×250MG* 250MG 4 000 * Zadavatel u tohoto LP akceptuje i balení 2×250MG
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Filgrastim
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek L03AA02 Filgrastim 30MU INJ/INF SOL 5×30MU balení 650 L03AA02 Filgrastim 48MU INJ/INF SOL 5×48MU balení 3 600
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0009
Titel: Naloxegol
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek A06AH03 Naloxegol 25 MG TBL FLM 30x25MG balení 2 000
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0002
Titel: Oktreotid
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek H01CB02 Oktreotid 20 MG INJ PSU LQF 1×20MG balení 75 H01CB02 Oktreotid 30 MG INJ PSU LQF 1×30MG balení 380
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0011
Titel: Regorafenib
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek L01EX05 Regorafenib 40 MG TBL FLM 84×40MG balení 200
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0010
Titel: Pregabalin
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek N02BF02 Pregabalin 150 MG CPS DUR [Nabídne dodavatel] cps 570 000 N02BF02 Pregabalin 75 MG CPS DUR [Nabídne dodavatel] cps 310 000
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0012
Titel: Denosumab
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet jednotek M05BX04 Denosumab 120 MG INJ SOL 1×120MG balení 2 000
Interne Kennung: 12