2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PALIW DLA MZK SP. Z O.O. W GRUDZIĄDZU 2026-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy wraz z transportem: oleju napędowego w ilości szacunkowej 1070 metrów sześciennych. Paliwo musi spełniać wymagania jakościowe według aktualnej wersji normy PN-EN 590 dla oleju napędowego oraz Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 roku, poz. 1018 ze zm.). Zamawiający wymaga, aby paliwo było dostarczane autocysternami samochodowymi, spełniającymi wymagania określone w ustawie z dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 643 ze zm.). 2. Wielkość miesięcznych dostaw i cykle dostaw cząstkowych, terminy i rodzaj paliwa, w zależności od warunków klimatycznych (paliwo letnie, paliwo przejściowe, paliwo zimowe) będą każdorazowo określane przez Zamawiającego. Szacowane cykle dostaw: zasady realizacji dostaw, w tym dostaw cząstkowych zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 3 o SWZ.
Interne Kennung: ZP-MZK-2026-06-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ustawa Prawo zamówień publicznych z 11 września 2019 r. (t.j. Dz.U.2024 poz.1320 z późn. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001