See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ONTWERPERSOPDRACHT IN HET KADER VAN HET HERONTWIKKELINGSPROJECT "DE KADEEKES" VAN DE TWEE SCHOOLGEBOUWEN BESTAANDE UIT KLEUTER EN LAGERE ONDERWIJS
Beschreibung: De opdracht is om de school “De Kadeekes” te herontwikkelen in twee schoolgebouwen, één gelegen aan de Herkoliersstraat 35-37 en de andere aan de Herlokiersstraat 68 op ongeveer 150 meter van elkaar verwijderd. De gemeenteschool "De Kadeekes" bestaat uit een kleuter en een lager onderwijs gelegen in het Herkoliersgebouw 68 en tijdelijk in gebouw 17 in afwachting van de renovatie van het gebouw gelegen op 35-37. De 35-37 kan de kleuterschool niet huisvesten vanwege brandveiligheidsgebreken, namelijk het ontbreken van een tweede nooduitgang en onvoldoende indeling; de school is momenteel leeg. Het gebouw op 68 zal een lichte renovatie ondergaan zodat de school de beschikbare ruimtes beter kan benutten. Volgens het door de gemeente opgestelde voorlopige programma zal het gebouw op nummer 35 worden ingenomen door de kleuterschool en socio-culturele activiteiten en de nummer 37 door een conciërgewoning met de begane grond als nooduitgang voor de school.
Interne Kennung: KOEK-INFRA-ETUDES-K0923
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KOEK-INFRA-ETUDES-K0923 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen