See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Bydgoskiego Centrum Sportu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa krytych pływalni położonych w Bydgoszczy: I część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Hali Sportowo – Widowiskowej „Immobile Łuczniczka” i hali „SISU Arena” w Bydgoszczy w okresie od 02.01.2026r. godz. 00:01 do 2.01.2028r. do godz. 23:59; II część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Bydgoskiego Centrum Sportu – kompleks Sportowy Zawisza zlokalizowanych przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy w okresie od 02.01.2026r. od godz. 00:01 do 2.01.2028r. do godz. 23:59
Vorherige Bekanntmachung: 709117-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne na usługi społeczne
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Hali Sportowo – Widowiskowej „Immobile Łuczniczka” i hali „Grupa Moderator Arena” w Bydgoszczy
Beschreibung: I część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Hali Sportowo – Widowiskowej „Immobile Łuczniczka” i hali „Grupa Moderator Arena” w Bydgoszczy w okresie od 02.01.2026r. godz. 00:01 do 2.01.2028r. do godz. 23:59;
Los: LOT-0002
Titel: II część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Bydgoskiego Centrum Sportu – kompleks Sportowy Zawisza
Beschreibung: II część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Bydgoskiego Centrum Sportu – kompleks Sportowy Zawisza zlokalizowanych przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy w okresie od 02.01.2026r. od godz. 00:01 do 2.01.2028r. do godz. 23:59