2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT-90-15-07832 - Rekonstrukce blokových úsekových rozvaděčů 0,38kV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky IT-90-15-07832 - REKONSTRUKCE BLOKOVÝCH ÚSEKOVÝCH ROZVADĚČŮ 0,38KV je Dílo spočívající ve zpracování dokumentace a realizace kompletní dodávky „na klíč“, která zahrnuje demontáž stávajících zařízení, dodávku a montáž nových rozvaděčů, včetně provedení příslušných technických kontrol, testů a zkoušek a uvedení do provozu. Součástí Díla je rovněž provedení všech vyvolaných a dalších souvisejících úprav na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech.
Interne Kennung: 7832
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001