See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Zakładu Gospodarki Odpadami, ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice oraz Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z podziałem na 8 części
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: Zadanie 1 (Część I) OPIS ZAMÓWIENIA: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzące z terenu Zakładu Gospodarki Odpadami, ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. w ramach zadania nr 1. Zadanie 2 (Część II) OPIS ZAMÓWIENIA: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzące z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych (20 03 07) z terenu Zakładu Gospodarki Odpadami, ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. w ramach zadania nr 2. Zadanie 3 (Część III) OPIS ZAMÓWIENIA: "Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 15 01 10* (Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone z terenu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Działkowa 18, 59-100 Polkowice oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice w ramach zadania nr 3.” Zadanie 4 (Część IV) OPIS ZAMÓWIENIA: "Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 15 01 11* (Opakowania z metali zawierające niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi) w ramach zdania nr 4. Zadanie 5 (Część V) OPIS ZAMÓWIENIA: "Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 20 01 28 (Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione), z terenu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Działkowa 18, 59-100 Polkowice oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice w ramach zadania nr 5.” Zadanie 6 (Część VI) OPIS ZAMÓWIENIA: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 10 (Odzież), z terenu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Działkowa 18, 59-100 Polkowice oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice w ramach zadania nr 6.” Zadanie 7 (Część VII) OPIS ZAMÓWIENIA: „Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 16 01 03 (Zużyte opony) z terenu PSZOK oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami w Polkowicach w ramach zadania nr 7.” Zadanie 8 (Część VIII) OPIS ZAMÓWIENIA: „Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 16 01 03 (Zużyte opony) – złomowe z terenu PSZOK oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami w Polkowicach w ramach zadanie nr 8.” Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, polegających na powtórzeniu podobnych usług, których zakres stanowić będzie nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego. Powyższe zamówienie udzielane będzie mogło być w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w specyfikacji warunków zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 730272-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzące z terenu Zakładu Gospodarki Odpadami, ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. w ramach zadania nr 1.
Beschreibung: 1. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy odebrać, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku/recyklingu, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakre-sie oraz procesami odzysku/recyklingu wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2020.797 t.j. z dnia 2020.05.04). 2. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt. 3. Załadunek odpadów po stronie Zamawiającego. 4. Odpady o kodzie 19 12 12, będą odbierane przez Wykonawcę od Zamawiającego z Zakładu Gospodarki Odpadami pod adresem ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice. 5. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru ww. odpadów pojazdami ciężarowymi, których rodzaj umożliwiał będzie załadunek odpadów przez Zamawiającego po wcześniejszym uzgodnieniu. 6. Wykonawca zobowiązany będzie po upływie jednego miesiąca od wykonywania usługi do dostarczenia Zamawiającemu, dokumentów potwierdzających końcowe przetworzenie odpadu wraz z informacją, że przekazane odpady nie zostały poddane składowaniu zgodnie z wzorem oświadczenia (załącznik nr 1 do OPZ) . Dokument ten wystawiony powinien być zbiorczo dla dane-go rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 14 dni od ostatnie-go dnia miesiąca. 7. Przedmiot zamówienia będzie realizowany przez Wykonawcę według harmonogramu jak niżej: • Poniedziałki – balast z 20 03 01 • Wtorki – balast z 15 01 06 • Środy - balast z 20 03 01 • Czwartki – balast z 15 01 06 • Piątki - balast z 20 03 01 Jednocześnie Zamawiający zastrzega sobie możliwość wywołania dodatkowych odbiorów, które będą realizowane w ciągu 48 godzin od wywołania w dni robocze. Istnieje również możliwość dodatkowych odbiorów na prośbę Wykonawcy po akceptacji ze strony Zamawiającego . 8. Wykonawca zapłaci Zamawiającemu kary umowne za niewykonanie lub nienależyte wykonanie przedmiotu zamówienia w terminie określonym w pkt 7 niniejszej specyfikacji, w wysokości 0,01 % wynagrodzenia przedmiotu określonego w wyniku postępowania, za każdy kurs i dzień zwłoki. (ilość kursów x ilość dni zwłoki x kara). 9. Załadunek odpadów będzie następować w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 - 12.00. 10. Zamawiający zastrzega sobie możliwość odbioru do godziny 18.00. Po wcześniejszym poinformo-waniu Wykonawcy. 11. Wykonawca jest winien przedstawić uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czyn-ności, w szczególności decyzje, koncesje, wpisy wydane przez odpowiednie organy. 12. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów odbywać się będzie na zalegalizowanych wagach Zamawiającego znajdujących się na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami, zlokalizowanego przy ul. Działkowej 20 w Polkowicach. 13. Potwierdzenie odbioru odpadów od Dostawcy będzie następowało na podstawie Karty Przekazania Odpadów w rejestrze BDO. 14. Ważenie potwierdzane będzie każdorazowo dowodem ważenia. Dokumenty te będą stanowić wy-łączną podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą. 15. Wynagrodzenie Wykonawcy będzie ustalone każdorazowo w oparciu o ilość faktycznie odebranych i zagospodarowanych odpadów o kodzie 19 12 12 (potwierdzonymi kartami przekazania odpadów i dowodami ważeń). 16. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy z tygodniowym wyprzedzeniem. 17. Wykonawca przejmuje odpowiedzialność za odebrane odpady oraz prawidłowe postępowanie z od-padami oraz wynikające z tego konsekwencje. 18. Wykonawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie szkody, utratę oraz ubytki w odpadach powstałych podczas ich transportu od chwili ich odebrania od Zamawiającego do czasu zakończenia procesu odzysku. 19. Zamawiający informuje, iż odpad o kodzie 19 12 12 pochodzi z dwóch frakcji: ze strumienia zmie-szanych odpadów komunalnych (20 03 01) oraz ze zmieszanych odpadów opakowaniowych (15 01 06). 20. Zamawiający informuje że średni tonaż załadunku balastu ze 20 03 01 to 23,000 Mg, a z 15 01 06 to 11,000 Mg. 21. Szacowana ilość odpadów o kodzie 19 12 12 do odbioru i zagospodarowania w okresie realizacji za-mówienia wynosi 7 300,000 Mg: w tym minimalna ilość zagwarantowana przez Zamawiającego: 3 650,000 Mg Podana w/w ilość odpadów jest szacunkowa i Zamawiający zastrzega sobie prawo do wytwarzania odpadów w mniejszej lub większej ilości w każdym czasie trwania umowy bez dodat-kowych roszczeń ze strony Wykonawcy. UWAGA – Zamawiający zastrzega, że podana ilość jest ilością szacunkową określającą na podstawie dotychczasowego doświadczenia Zamawiającego w przedmiocie zamówienia, obrazującą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i która może być pomocna na etapie przygotowania oferty. Zamawiający natomiast nie deklaruje realizacji zamówienia do pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Ostateczna ilość odpadów nie jest zależna od prognoz Zamawiające-go.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzące z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych (20 03 07) z terenu Zakładu Gospodarki Odpadami, ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. w ramach zadania nr 2.
Beschreibung: 1. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy odebrać, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku/recyklingu, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku/recyklingu wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2020.797 t.j. z dnia 2020.05.04). 2. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt. 3. Załadunek odpadów po stronie Zamawiającego. 4. Odpady o kodzie 19 12 12 pochodzące z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych (20 03 07), będą odbierane przez Wykonawcę od Zamawiającego z Zakładu Gospodarki Odpadami pod adre-sem ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice. 5. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru ww. odpadów pojazdami ciężarowymi, których rodzaj umożliwiał będzie załadunek odpadów przez Zamawiającego po wcześniejszym uzgodnieniu i zgłoszeniu telefonicznym. 6. Wykonawca zobowiązany będzie po upływie jednego miesiąca od wykonywania usługi do do-starczenia Zamawiającemu, dokumentów potwierdzających końcowe przetworzenie odpadu wraz z informacją, że przekazane odpady nie zostały poddane składowaniu zgodnie z wzorem oświadczenia (załącznik nr 1 do OPZ) . Dokument ten wystawiony powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 14 dni od ostatniego dnia miesiąca. 7. Przedmiot zamówienia będzie realizowany przez Wykonawcę na zgłoszenie telefoniczne lub e-mail, sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego. Zamawiający w zgłoszeniu określi datę od-bioru oraz ilość kursów. Wykonawca będzie zobowiązany do odbioru transportów zgodnie ze zgłoszeniem. 8. Wykonawca zapłaci Zamawiającemu kary umowne za niewykonanie lub nienależyte wykonanie przedmiotu zamówienia w terminie określonym w pkt 7 niniejszej specyfikacji, w wysokości 0,01 % wynagrodzenia przedmiotu określonego w wyniku postępowania, za każdy kurs i dzień zwłoki (ilość kursów x ilość dni zwłoki x kara) 9. Załadunek odpadów będzie następować w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 - 12.00. 10. Zamawiający zastrzega sobie możliwość odbioru do godziny 18.00. Po wcześniejszym poinfor-mowaniu Wykonawcy. 11. Wykonawca jest winien przedstawić uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, w szczególności decyzje, koncesje, wpisy wydane przez odpowiednie organy. 12. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów odbywać się będzie na zalegalizowanych wa-gach Zamawiającego znajdujących się na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami, zlokalizowa-nego na ul. Działkowej 20 w Polkowicach. 13. Ważenie potwierdzane będzie każdorazowo dowodem ważenia. Dokumenty te będą stanowić wyłączną podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą. 14. Potwierdzenie odbioru odpadów od Dostawcy będzie następowało na podstawie Karty Przekaza-nia Odpadów w rejestrze BDO. 15. Zamawiający informuje, iż odpad o kodzie 19 12 12 pochodzi z przetworzenia odpadów wielko-gabarytowych (20 03 07). 16. Wynagrodzenie Wykonawcy będzie ustalone każdorazowo w oparciu o ilość faktycznie odebra-nych i zagospodarowanych odpadów o kodzie 19 12 12 (potwierdzonymi Kartami Przekazania Odpadów w systemie BDO i dowodami ważeń). 17. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy z tygodniowym wyprzedzeniem. 18. Wykonawca przejmuje odpowiedzialność za odebrane odpady oraz prawidłowe postępowanie z odpadami oraz wynikające z tego konsekwencje. 19. Wykonawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie szkody, utratę oraz ubytki w odpadach powstałych podczas ich transportu od chwili ich odebrania od Zamawiającego do czasu zakończenia procesu odzysku. 20. Zamawiający informuje, że średni tonaż załadunku balastu ze 20 03 07 to 20,000 Mg 21. Szacowana ilość odpadów o kodzie 19 12 12 do odbioru i zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia wynosi 1300,000 Mg, w tym minimalna ilość zagwarantowana przez Zamawiające-go: 650,000 Mg Podana w/w ilość odpadów jest szacunkowa i Zamawiający zastrzega sobie prawo do wytwarzania odpadów w mniejszej lub większej ilości w każdym czasie trwania umowy bez dodat-kowych roszczeń ze strony Wykonawcy. UWAGA – Zamawiający zastrzega, że podana ilość jest ilością szacunkową określającą na podstawie dotychczasowego doświadczenia Zamawiającego w przedmiocie zamówienia, obrazującą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i która może być pomocna na etapie przygotowania oferty. Zamawiający natomiast nie deklaruje realizacji zamówienia do pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Ostateczna ilość odpadów nie jest zależna od prognoz Zamawiające-go.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 15 01 10* (Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone z terenu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Działkowa 18, 59-100 Polkowice oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice w ramach zadania nr 3.
Beschreibung: 1. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy odebrać, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku/recyklingu, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku/recyklingu wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2020.797 t.j. z dnia 2020.05.04). 2. Odbiór odpadów odbędzie się z terenu • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul Działkowa 18, 59-100 Polkowi-ce • Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Stolarska 6, 59-160 Radwanice • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Spółdzielcza 34 a, 59-150 Grę-bocice • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, Koźlice 65A, 59-180 Koźlice • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Ceglana 6a, 59-180 Przemków • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Zacisze 30a, 59-140 Chocianów 3. Odbiór odpadów odbędzie się transportem zorganizowanym przez Wykonawcę. 4. Załadunek odpadów jest po stronie Zamawiającego, w godzinach 6:00-12:00. Zamawiający do-puszcza załadunek do godziny 19:00 po wcześniejszych ustaleniach między Stronami. 5. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów odbędzie się na zalegalizowanej wadze Za-mawiającego, będzie potwierdzane kwitem wagowym. 6. Podana przez Zamawiającego całkowita ilość odpadów do zagospodarowania może ulec zmianie (+/-) zależnej od wypełnienia całkowitego skrzyni załadunku, co nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. 7. Zamawiający wystawi w BDO karty przekazania odpadów. 8. Wykonawca musi spełniać wszystkie wymogi formalne i prawne związane z realizacją przedmio-tu zamówienia na czas trwania umowy, w szczególności posiadać wpis do rejestru BDO obej-mujący prowadzenie działalności w zakresie transportu wskazanych odpadów lub umowę na usługi transportowe z firmą posiadającą ww. wpis. 9. Wykonawca oświadcza, że posiada zezwolenia na zbieranie odpadów / lub zezwolenia na prze-twarzanie odpadów na podstawie właściwych przepisów w zakresie gospodarki odpadam 10. W przypadku wyłonienia wykonawcy konieczne jest przedłożenie stosownych decyzji na zbiera-nie/przewarzanie odpadów. W przypadku pośrednika należy przedłożyć decyzję na przetwarzanie odpadów instalacji końcowej, do której bezpośrednio zostały przekazane odpady. 11. Planowana ilość transportów ok. 5 w czasie trwania umowy. 12. Usługa będzie realizowana po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub e-mailem. 13. Szacowana ilość odpadów przewidziane do zagospodarowania w ciągu trwania umowy: 15 01 10* – ok. 0,500 Mg (pakowane w big-bagach), w tym minimalna ilość zagwarantowana przez Zamawiającego: 0,100 Mg. Minimum logistyczne ok. 50 kg. 14. Termin realizacji: od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. 15. Rozliczenie będzie się odbywać na podstawie iloczynu stawki i ilości odebranych odpadów. 16. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości przyjazdów lub zmniejszenia ilości odbieranych odpadów. W przypadku zmniejszenia ilości odpadów lub przyjazdów, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie względem Zamawiającego. Podana w/w ilość odpadów jest szacunkowa i Zamawiający zastrzega sobie prawo do wytwarzania odpa-dów w mniejszej lub większej ilości w każdym czasie trwania umowy bez dodatkowych roszczeń ze strony Wykonawcy. UWAGA – Zamawiający zastrzega, że podana ilość jest ilością szacunkową określa-jącą na podstawie dotychczasowego doświadczenia Zamawiającego w przedmiocie zamówienia, obrazu-jącą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i która może być pomocna na etapie przygoto-wania oferty. Zamawiający natomiast nie deklaruje realizacji zamówienia do pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Ostateczna ilość odpadów nie jest zależna od prognoz Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 15 01 11* (Opakowania z metali zawierające niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi) w ramach zdania nr 4.
Beschreibung: 1. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy odebrać, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku/recyklingu, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku/recyklingu wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2020.797 t.j. z dnia 2020.05.04). 2. Odbiór odpadów odbędzie się z terenu • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul Działkowa 18, 59-100 Polkowice • Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Stolarska 6, 59-160 Radwanice • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Spółdzielcza 34 a, 59-150 Grębocice • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, Koźlice 65A, 59-180 Koźli-ce • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Ceglana 6a, 59-180 Przemków • Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Zacisze 30a, 59-140 Chocianów 3. Odbiór odpadów odbędzie się transportem zorganizowanym przez Wykonawcę. 4. Załadunek odpadów jest po stronie Zamawiającego, w godzinach 6:00-12:00. Zamawiający do-puszcza załadunek do godziny 19:00 po wcześniejszych ustaleniach między Stronami. 5. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów odbędzie się na zalegalizowanej wadze Za-mawiającego, będzie potwierdzane kwitem wagowym. 6. Podana przez Zamawiającego całkowita ilość odpadów do zagospodarowania może ulec zmianie (+/-) zależnej od wypełnienia całkowitego skrzyni załadunku, co nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. 7. Zamawiający wystawi w BDO karty przekazania odpadów. 8. Wykonawca musi spełniać wszystkie wymogi formalne i prawne związane z realizacją przedmio-tu zamówienia na czas trwania umowy, w szczególności posiadać wpis do rejestru BDO obej-mujący prowadzenie działalności w zakresie transportu wskazanych odpadów lub umowę na usługi transportowe z firmą posiadającą ww. wpis. 9. Wykonawca oświadcza, że posiada zezwolenia na zbieranie odpadów / lub zezwolenia na prze-twarzanie odpadów na podstawie właściwych przepisów w zakresie gospodarki odpadam 10. W przypadku wyłonienia wykonawcy konieczne jest przedłożenie stosownych decyzji na zbiera-nie/przewarzanie odpadów. W przypadku pośrednika należy przedłożyć decyzję na przetwarzanie odpadów instalacji końcowej, do której bezpośrednio zostały przekazane odpady. 11. Usługa będzie realizowana po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub e-mailem. 12. Szacowana ilość odpadów przewidziane do zagospodarowania w ciągu trwania umowy: 15 01 11* – ok. 1,500 Mg (pakowane w big-bagach), w tym minimalna ilość zagwarantowana przez Zamawiającego: 0,200 Mg. Minimum logistyczne ok. 100 kg. 13. Termin realizacji: od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. 14. Rozliczenie będzie się odbywać na podstawie iloczynu stawki i ilości odebranych odpadów. 15. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości przyjazdów lub zmniejszenia ilości odbieranych odpadów. W przypadku zmniejszenia ilości odpadów lub przyjazdów, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie względem Zamawiającego. Podana w/w ilość odpadów jest szacunkowa i Zamawiający zastrzega sobie prawo do wytwarzania odpa-dów w mniejszej lub większej ilości w każdym czasie trwania umowy bez dodatkowych roszczeń ze strony Wykonawcy. UWAGA – Zamawiający zastrzega, że podana ilość jest ilością szacunkową określa-jącą na podstawie dotychczasowego doświadczenia Zamawiającego w przedmiocie zamówienia, obrazu-jącą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i która może być pomocna na etapie przygoto-wania oferty. Zamawiający natomiast nie deklaruje realizacji zamówienia do pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Ostateczna ilość odpadów nie jest zależna od prognoz Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 20 01 28 (Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione), z terenu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Działkowa 18, 59-100 Polkowice oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice w ramach zadania nr 5
Beschreibung: 1. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy odebrać, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku/recyklingu, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku/recyklingu wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2020.797 t.j. z dnia 2020.05.04). 2. Odbiór odpadów odbędzie się z terenu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunal-nych, ul Działkowa 18, 59-100 Polkowice oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Dział-kowa 20, 59-100 Polkowice. 3. Odbiór odpadów odbędzie się transportem zorganizowanym przez Wykonawcę. 4. Załadunek odpadów jest po stronie Zamawiającego, w godzinach 6:00-12:00. Zamawiający do-puszcza załadunek do godziny 19:00 po wcześniejszych ustaleniach między Stronami. 5. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów odbędzie się na zalegalizowanej wadze Za-mawiającego, będzie potwierdzane kwitem wagowym. 6. Podana przez Zamawiającego całkowita ilość odpadów do zagospodarowania może ulec zmianie (+/-) zależnej od wypełnienia całkowitego skrzyni załadunku, co nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. 7. Zamawiający wystawi w BDO karty przekazania odpadów. 8. Wykonawca musi spełniać wszystkie wymogi formalne i prawne związane z realizacją przedmio-tu zamówienia na czas trwania umowy, w szczególności posiadać wpis do rejestru BDO obej-mujący prowadzenie działalności w zakresie transportu wskazanych odpadów lub umowę na usługi transportowe z firmą posiadającą ww. wpis. 9. Wykonawca oświadcza, że posiada zezwolenia na zbieranie odpadów / lub zezwolenia na prze-twarzanie odpadów na podstawie właściwych przepisów w zakresie gospodarki odpadam 10. W przypadku wyłonienia wykonawcy konieczne jest przedłożenie stosownych decyzji na zbiera-nie/przewarzanie odpadów. W przypadku pośrednika należy przedłożyć decyzję na przetwarzanie odpadów instalacji końcowej, do której bezpośrednio zostały przekazane odpady. 11. Planowana ilość transportów ok. 5 w czasie trwania umowy. 12. Usługa będzie realizowana po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub e-mailem. 13. Szacowana ilość odpadów przewidziane do zagospodarowania w ciągu trwania umowy: 20 01 28 – ok. 32,000 Mg (odpady zmagazynowane na ostreczowanych paletach), w tym minimalna ilość zagwarantowana przez Zamawiającego: 16,000 Mg. 14. Termin realizacji: od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. 15. Rozliczenie będzie się odbywać na podstawie iloczynu stawki i ilości odebranych odpadów. 16. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości przyjazdów lub zmniejszenia ilości odbieranych odpadów. W przypadku zmniejszenia ilości odpadów lub przyjazdów, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie względem Zamawiającego. Podana w/w ilość odpadów jest szacunkowa i Zamawiający zastrzega sobie prawo do wytwarzania odpa-dów w mniejszej lub większej ilości w każdym czasie trwania umowy bez dodatkowych roszczeń ze strony Wykonawcy. UWAGA – Zamawiający zastrzega, że podana ilość jest ilością szacunkową określa-jącą na podstawie dotychczasowego doświadczenia Zamawiającego w przedmiocie zamówienia, obrazu-jącą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i która może być pomocna na etapie przygoto-wania oferty. Zamawiający natomiast nie deklaruje realizacji zamówienia do pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Ostateczna ilość odpadów nie jest zależna od prognoz Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 10 (Odzież), z terenu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Działkowa 18, 59-100 Polkowice oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice w ramach zadania nr 6.
Beschreibung: 1. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy odebrać, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku/recyklingu, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku/recyklingu wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2020.797 t.j. z dnia 2020.05.04). 2. Odbiór odpadów odbędzie się z terenu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunal-nych, ul Działkowa 18, 59-100 Polkowice oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Dział-kowa 20, 59-100 Polkowice. 3. Odbiór odpadów odbędzie się transportem zorganizowanym przez Wykonawcę. 4. Załadunek odpadów jest po stronie Zamawiającego. 5. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów odbędzie się na zalegalizowanej wadze Za-mawiającego, będzie potwierdzane kwitem wagowym. 6. Podana przez Zamawiającego całkowita ilość odpadów do zagospodarowania może ulec zmianie (+/-) zależnej od wypełnienia całkowitego skrzyni załadunku, co nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. 7. Zamawiający wystawi w BDO karty przekazania odpadów. 8. Wykonawca musi spełniać wszystkie wymogi formalne i prawne związane z realizacją przedmio-tu zamówienia na czas trwania umowy, w szczególności posiadać wpis do rejestru BDO obej-mujący prowadzenie działalności w zakresie transportu wskazanych odpadów lub umowę na usługi transportowe z firmą posiadającą ww. wpis. 9. Wykonawca oświadcza, że posiada zezwolenia na zbieranie odpadów / lub zezwolenia na prze-twarzanie odpadów na podstawie właściwych przepisów w zakresie gospodarki odpadam 10. W przypadku wyłonienia wykonawcy konieczne jest przedłożenie stosownych decyzji na zbiera-nie/przewarzanie odpadów. W przypadku pośrednika należy przedłożyć decyzję na przetwarzanie odpadów instalacji końcowej, do której bezpośrednio zostały przekazane odpady. 11. Planowana ilość transportów ok. 5 razy w czasie trwania umowy. Minimum logistyczne ok. 5 Mg. 12. Usługa będzie realizowana po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub e-mailem. 13. Szacowane ilości odpadów przewidziane do zagospodarowania w ciągu trwania umowy: 75,000 Mg w tym minimalna ilość zagwarantowana przez Zamawiającego: 32,500 Mg. 14. Termin realizacji: od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. 15. Rozliczenie będzie się odbywać na podstawie iloczynu stawki i ilości odebranych odpadów. 16. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości przyjazdów lub zmniejszenia ilości odbieranych odpadów. W przypadku zmniejszenia ilości odpadów lub przyjazdów, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie względem Zamawiającego. Podana w/w ilość odpadów jest szacunkowa i Zamawiający zastrzega sobie prawo do wytwarzania odpa-dów w mniejszej lub większej ilości w każdym czasie trwania umowy bez dodatkowych roszczeń ze strony Wykonawcy. UWAGA – Zamawiający zastrzega, że podana ilość jest ilością szacunkową określa-jącą na podstawie dotychczasowego doświadczenia Zamawiającego w przedmiocie zamówienia, obrazu-jącą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i która może być pomocna na etapie przygoto-wania oferty. Zamawiający natomiast nie deklaruje realizacji zamówienia do pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Ostateczna ilość odpadów nie jest zależna od prognoz Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 16 01 03 (Zużyte opony) z terenu PSZOK oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami w Polkowicach w ramach zadania nr 7.
Beschreibung: 1. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy odebrać, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku/recyklingu, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku/recyklingu wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2020.797 t.j. z dnia 2020.05.04). 2. Odbiór odpadów odbędzie się z terenu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul Działkowa 18, 59-100 Polkowice oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice. 3. Specyfikacja dotyczy: opon osobowych i ciężarowych do 1,25 (opony całe, nie pocięte, bez felg, z zachowaniem swojego pierwotnego kształtu); 4. Odbiór odpadów nastąpi transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt. Trans-port odbywać się będzie przy użyciu kontenerów Wykonawcy. 5. Załadunek po stronie Zamawiającego. 6. Szacowana ilość odpadów przewidziana do zagospodarowania w ciągu trwania umowy: ok. 160,000 Mg, w tym minimalna ilość zagwarantowana przez Zamawiającego: 80,000 Mg. 7. Podana ilość odpadów do zagospodarowania może ulec zmianie (+/-), co nie skutkuje odstąpie-niem od umowy lub zmianą jej warunków. 8. Liczba przejazdów zależna będzie od czasu, w jakim zamawiający zgromadzi wymaganą ilość opon. Szacowna ilość przyjazdów w czasie trwania umowy ok. 16. 9. W przypadku zmniejszenia ilości odebranych odpadów, Wykonawcy nie przysługuje żadne rosz-czenie względem Zamawiającego. 10. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów odbędzie się na zalegalizowanej wadze Za-mawiającego, będzie potwierdzone kwitem wagowym. 11. Zamawiający wystawi w BDO karty przekazania odpadów. 12. Usługa będzie realizowana po wcześniejszym uzgodnieniu terminy telefonicznie lub e-mailem. 13. Odbiór odpadów może następować w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-12.00. Zamawiający dopuszcza załadunek do godziny 19:00 po wcześniejszych ustaleniach mię-dzy stronami. 14. Termin realizacji zadania: od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. 15. Wykonawca musi spełniać wszystkie wymogi formalne i prawne związane z realizacją przedmio-tu zamówienia na czas trwania umowy, w szczególności posiadać wpis do rejestru BDO obej-mujący prowadzenie działalności w zakresie transportu wskazanych odpadów lub umowę na usługi transportowe z firmą posiadającą ww. wpis. 16. Wykonawca oświadcza, że posiada zezwolenia na zbieranie odpadów lub zezwolenia na przetwa-rzanie odpadów na podstawie właściwych przepisów w zakresie gospodarki odpadami. Podana w/w ilość odpadów jest szacunkowa i Zamawiający zastrzega sobie prawo do wytwarzania odpa-dów w mniejszej lub większej ilości w każdym czasie trwania umowy bez dodatkowych roszczeń ze strony Wykonawcy. UWAGA – Zamawiający zastrzega, że podana ilość jest ilością szacunkową określa-jącą na podstawie dotychczasowego doświadczenia Zamawiającego w przedmiocie zamówienia, obrazu-jącą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i która może być pomocna na etapie przygoto-wania oferty. Zamawiający natomiast nie deklaruje realizacji zamówienia do pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Ostateczna ilość odpadów nie jest zależna od prognoz Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 16 01 03 (Zużyte opony) – złomowe z terenu PSZOK oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami w Polkowicach w ramach zadanie nr 8.
Beschreibung: 1. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy odebrać, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku/recyklingu, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku/recyklingu wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2020.797 t.j. z dnia 2020.05.04). 2. Odbiór odpadów odbędzie się z terenu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunal-nych, ul Działkowa 18, 59-100 Polkowice oraz z Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Dział-kowa 20, 59-100 Polkowice. 3. Specyfikacja dotyczy; każdego rodzaju opon złomowych tj. osobowe, ciężarowe , rolnicze, mo-torowe, rowerowe itp. Opony mogą być całe, podziurawione, pocięte, pomalowane, z felgami itp. 4. Odbiór odpadów nastąpi transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt. Trans-port odbywać się będzie przy użyciu kontenerów Wykonawcy. 5. Załadunek po stronie Zamawiającego. 6. Szacowana ilość odpadów przewidziana do zagospodarowania w ciągu trwania umowy ok. 40,000 Mg, w tym minimalna ilość zagwarantowana przez Zamawiającego: 20,000 Mg. 7. Podana ilość odpadów do zagospodarowania może ulec zmianie (+/-), co nie skutkuje odstąpie-niem od umowy lub zmianą jej warunków. 8. Liczba przejazdów zależna będzie od czasu, w jakim zamawiający zgromadzi wymaganą ilość opon. Szacowna ilość przyjazdów w czasie trwania umowy ok. 16. 9. W przypadku zmniejszenia ilości odebranych odpadów, Wykonawcy nie przysługuje żadne rosz-czenie względem Zamawiającego. 10. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów odbędzie się na zalegalizowanej wadze Za-mawiającego, będzie potwierdzone kwitem wagowym. 11. Zamawiający wystawi w BDO karty przekazania odpadów. 12. Usługa będzie realizowana po wcześniejszym uzgodnieniu terminy telefonicznie lub e-mailem. 13. Odbiór odpadów może następować w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-12.00. Zamawiający dopuszcza załadunek do godziny 19:00 po wcześniejszych ustaleniach mię-dzy stronami. 14. Termin realizacji zadania: od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. 15. Wykonawca musi spełniać wszystkie wymogi formalne i prawne związane z realizacją przedmio-tu zamówienia na czas trwania umowy, w szczególności posiadać wpis do rejestru BDO obej-mujący prowadzenie działalności w zakresie transportu wskazanych odpadów lub umowę na usługi transportowe z firmą posiadającą ww. wpis. 16. Wykonawca oświadcza, że posiada zezwolenia na zbieranie odpadów lub zezwolenia na przetwa-rzanie odpadów na podstawie właściwych przepisów w zakresie gospodarki odpadami. Podana w/w ilość odpadów jest szacunkowa i Zamawiający zastrzega sobie prawo do wytwarzania odpa-dów w mniejszej lub większej ilości w każdym czasie trwania umowy bez dodatkowych roszczeń ze strony Wykonawcy. UWAGA – Zamawiający zastrzega, że podana ilość jest ilością szacunkową określa-jącą na podstawie dotychczasowego doświadczenia Zamawiającego w przedmiocie zamówienia, obrazu-jącą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i która może być pomocna na etapie przygoto-wania oferty. Zamawiający natomiast nie deklaruje realizacji zamówienia do pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Ostateczna ilość odpadów nie jest zależna od prognoz Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 8