See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, monitoring en onderhoud van medicijnkoelkasten
Beschreibung: Levering (vervanging) van medicijnkoelkasten inclusief onderhoud, validatie en 24/7 temperatuurmonitoring met alarmopvolging ten behoeve van de vaccinatieketen van GGD Zaanstreek-Waterland. De opdracht betreft de levering (vervanging) van meerdere medicijn- en vaccinatiekoelkasten (koop of lease) op diverse locaties van GGD Zaanstreek-Waterland, inclusief onderhoud en 24/7 temperatuurmonitoring met alarmopvolging. De exacte aantallen en het moment van afname worden gedurende de looptijd van de overeenkomst per locatie bepaald, binnen de maximale waarde van de overeenkomst.
Interne Kennung: VAC2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1