See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych” – zakup aparatu RTG dla potrzeb przychodni SZPZLO Warszawa-Ochota przy ul. Sosnkowskiego 18 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa montaż i uruchomienie nowego cyfrowego aparatu RTG wraz z pracami instalacyjnymi niezbędnymi do podłączenia aparatu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w zestawieniu parametrów techniczno użytkowych stanowiącym Załącznik nr 2 i Załącznik nr 2a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Oferowany przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy wyprodukowany w 2025 roku, nie powystawowy, nie będący aparatem ,,demo’’– kompletny i gotowy do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów inwestycyjnych. Zamawiający w celu zapoznania Wykonawców z uwarunkowaniami występującymi w obiekcie przeprowadzi wizję lokalną w dniach 16 i 18 września 2025 r., o godz. 12:00 , miejsce spotkania: Warszawa przy ul. Sosnowskiego 18 (przy rejestracji RTG, I piętro). Wizja ma charakter fakultatywny (nieobowiązkowy), zgłoszenia uczestnictwa w wizji proszę przesłać na co najmniej 1 dzień przed datą rozpoczęcia na adres mailowy: zamowienia@szpzlo-ochota.pl Zamawiający informuje, iż nie będzie odpowiadał na pytania Wykonawców, zadane podczas wizji lokalnej. Każdy Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ, zgodnie z zapisami art. 284 ust. 1 Ustawy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych” – zakup aparatu RTG dla potrzeb przychodni SZPZLO Warszawa-Ochota przy ul. Sosnkowskiego 18
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest dostawa fabrycznie nowego, stacjonarnego cyfrowego aparatu RTG dla potrzeb Pracowni Rentgenodiagnostyki RTG w Przychodni przy ul. Sosnowskiego 18