See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace CZT Liberec - GreenNet II.
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je optimalizace energetického hospodářství v tepelné síti soustavy CZT Liberec a realizace racionalizačních opatření, která povedou k významným energetickým úsporám. Předmětem projektu je přestavba primární parní tepelné sítě soustavy CZT Liberec na horkovodní. Cílem je řešení snížení tepelných ztrát vznikajících transportem tepelné energie v dotčené části revitalizované soustavy pro zásobování teplem. Jedná se o konverzi jedné větve parovodního primárního systému soustavy CZT města Liberec na horkovodní. Stavba horkovodu je liniová stavba v zastavěném území města. Během konverze dojde ke změně teplonosného média z vodní páry na horkou vodu. Vedení nových horkovodů bude přednostně na stávajících trasách parovodů, vyjma části, které jsou vedeny v nových trasách. Součástí změny média budou zároveň rekonstrukce výměníkových stranic z Pára-voda na Voda-voda a rekonstrukce přípojek k jednotlivých primárním odběratelům vč. nezbytné úpravy předávacích míst tepla. Předmětem plnění veřejné zakázky (dílo) je uzavření smlouvy o dílo, realizované na základě dokumentace pro provedení stavby, která byla zpracována společností SITEZ, s.r.o, sídlem Novoveská 3370, 415 01 Teplice, IČO 28662814, číslo zakázky 22-034 spočívající v přestavbě zbývající parovodní sítě v Liberci na horkovodní. Jmenovitě se jedná o parovodní síť pojmenovanou Textilana/Nová Ruda, včetně instalace nových výměníkových stanic (VS) a nových objektových předávacích stanic (OPS). Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v projektové dokumentaci pro provedení stavby a v dokladové části projektové dokumentace (stavební povolení a související dokumenty), které společně tvoří přílohu č. 4 zadávacích podmínek (dále v textu také „projektová dokumentace“), ve slepém soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který tvoří přílohu č. 5 zadávacích podmínek (dále v textu také „výkaz výměr“).
Vorherige Bekanntmachung: 471007-2023
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163120 Fernheizungsleitungen, 45000000 Bauarbeiten, 45232142 Bau von Wärmeübertragungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Revitalizace CZT Liberec – GreenNet II.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232142 Bau von Wärmeübertragungsanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 44163120 Fernheizungsleitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna je upravena v čl. 48 Smlouvy, přičemž upravuje: Měření CENY DÍLA Vyhrazená změna v osobách realizačního týmu Vyhrazená změna v osobě ZHOTOVITELE