2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZUIVEL EN PLANTAARDIGE ALTERNATIEVEN - WEST-VLAANDEREN
Beschreibung: Deze opdracht beoogt een raamovereenkomst voor de aankoop van zuivel en plantaardige alternatieven voor zorg- en welzijnsvoorzieningen gelegen in West-Vlaanderen.
Interne Kennung: 2025-364-ZUW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15882000 Diätetische Erzeugnisse