2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gaśnic do statków powietrznych Diamond, z podziałem na zadania.
Beschreibung: Dostawa gaśnic do statków powietrznych Diamond, z podziałem na zadania: zadanie 1: Dostawa gaśnic przeciwpożarowych z uchwytem zmodyfikowanym, zadanie 2: Dostawa gaśnic przeciwpożarowych.
Interne Kennung: Zp/pn/75/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34730000 Teile für Luftfahrzeuge, Raumfahrzeuge und Hubschrauber
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34730000 Teile für Luftfahrzeuge, Raumfahrzeuge und Hubschrauber, 34730000 Teile für Luftfahrzeuge, Raumfahrzeuge und Hubschrauber
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1: Dostawa gaśnic przeciwpożarowych z uchwytem zmodyfikowanym
Beschreibung: zadanie 1: Dostawa gaśnic przeciwpożarowych z uchwytem zmodyfikowanym
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2: Dostawa gaśnic przeciwpożarowych
Beschreibung: Dostawa gaśnic przeciwpożarowych
Interne Kennung: zadanie 2